Prodejní výstava orchidejí, České BudějoviceZveme Vás na každoroční prodejní výstavu orchidejí a dalších cizokrajných rostlin.

Kdy: 3. 4. – 12. 4. 2015

Čas: každý den od 9 do 18 hodin

Kde: I. respirium a Kruhový sál

Vstupné: 60 Kč, děti 6 –15 let 40 Kč, děti do 6 let vstup zdarma

Veškeré vystavené exempláře jsou prodejní, tudíž si budete moci pořídit nějaký nový kousek do své sbírky. Očekávat můžete nejatraktivnější hybridy orchidejí, které putovaly až ze vzdálené holandské burzy květin.

Letos je prodejní výstava doplněná expozicí hmyzu a plazů, návštěvníci se mohou také těšit na exponáty z Krokodýlí ZOO Protivín.

Navštivte největší výstavu orchidejí v jižních Čechách, která nadchne nejenom milovníky exotických rostlin a orchidejí.Zadavatelem microsite je firma METROPOL, spol. s r.o.Související microsite
Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty
Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty

Projděte si galaktickou stezku s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty v naší Mléčné dráze - Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové


Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX  Brno
Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX Brno

Firemní akce a večírky, Dětský den. Zábavný program to je pronájem autodráhy SCX Brno. Zajistíme pronájem autodráhy včetně autíček, digitálně vyhodnocované výsledkya kompletní obsluhu autodráhy.


Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové
Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Naše Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové vás všechny zve na přednášky, pozorování slunce, pozorování planet, pozorování večerní oblohy a další doprovodný programy.


Městské kulturní středisko Habartov, infocentrum, Muzeum bezpečnostních sborů
Městské kulturní středisko Habartov, infocentrum, Muzeum bezpečnostních sborů

Knihovnu, infocentrum a muzeum s průvodcem a stálou expozicí doplněnou o zajímavé doprovodné programy můžete navštívit v Městském kulturním středisku Habartov, příspěvková organizace.


Maturitní plesy Plzeň
Maturitní plesy Plzeň

Pořádáte maturitní ples a hledáte vhodné místo pro jeho konání s velkým sálem, hudbou, osvětlením a dostatečnou kapacitou pro hosty? Ideálním místem je Hudební klub Horní Bříza u Plzně.