Školní tabletVážení pedagogové,
konečně přišel okamžik, kdy Vám můžeme nabídnout "Školní tablet DO3DY" k běžnému nákupu. Jeho úspěšný prodej v rámci projektu OP VK výzvy 51 nás přesvědčil, že naše myšlenka uvést na trh zařízení speciálně vyvinuté pro školní potřeby je ta "správná cesta"
Dovolte nám nyní představit toto unikátní zařízení všem pedagogickým pracovníkům, kteří ještě neměli tu příležitost se s ním seznámit.

Tablety DO3DY představují, na rozdíl od produktů určených pro firemní či soukromé použití, ryze školní řešení, které je v mnoha směrech specifické. Věříme, že tablety DO3DY najdou uplatnění jak v nabídce PASCO řešení, tak samostatně, jako odolný a kvalitním software vybavený školní tablet.Díky svému softwarovému vybavení a nadstandardním vlastnostem představují tablety DO3DY zařízení, které je dražší než většina tabletů. Pouhým srovnáním technických parametrů s konkurencí nelze získat informace o jeho využití pro školní výuku. Předchozí zkušenosti a reakce učitelské veřejnosti i dosavadní prodejní úspěch nás však přesvědčily, že ani vyšší pořizovací cena není v případě, kdy si zákazník uvědomí, jakou přidanou hodnotu tablet DO3DY nabízí, překážkou. Můžete si letmo sami spočítat, jakou hodnotu integrovaný software má. Dostanete se hodně přes 10.000 Kč.

Mezi základní přednosti tabletů DO3DY patří v první řadě právě zmíněné programové vybavení.
Kromě dalšího software jehož popis najdete v přiloženém letáku nebo na www.do3dy.cz, bychom rádi upozornili zejména na:

PASCO SPARKvue (běžná cena licence 4.840 Kč)
Integrace tohoto software do tabletu má několik zásadních výhod. Zejména dává zákazníkům, kteří se s PASCO zatím nesetkali, možnost začít ihned experimentovat. Zcela jedinečnou je integrace teplotní sondy (běžná cena PASCO čidla je 1.630 Kč), která je připojitelná k tabletu přes audio konektor. Ihned je možné měřit také další veličiny jako jsou hluk či zrychlení. Vše je doplněno o 26 hotových, předinstalovaných a k okamžitému použití připravených experimentů. Vše společně pak představuje hodnotou, kterou se jiné tablety pochlubit nemohou. Úloh bude navíc dále přibývat.A pokud ani to nebude učitelům stačit, najdou již nyní velké množství kvalitních příprav na portále
www.experimentujme.cz dostupném přímo z pracovní plochy tableru.

Intel Classroom Manager (běžná cena Netsupport pro jedno zařízení - 840 Kč)
Pracovat ve třídě s větším množstvím tabletů vyžaduje také nástroj na jejich správu. Jeho pořízení se žádná škola nevyhne. Netsupport je volbou č. 1 pro IT pedagogy na celém světě. Přináší všechny nástroje, které potřebujete k maximální efektivitě počítačově vedeného vyučování. Ze svého učitelského počítače budete moci rychle a efektivně pracovat s každým studentem.

McAffe Antivirus Plus (běžná cena 420 Kč/rok, tj. 2.100 Kč/5 let)
Počítač bez antivirové ochrany si již nikdo ve světě plném hackerských útoků nedokáže představit.Tablety DO3DY nabízejí ochranu na 5 let zdarma.

+ další výukový software jako je ArtRage (nástroj pro reálnou digitální kresbu - licence běžně cca. 1.000 Kč),
Intel Education Media Camera (Záznam, střih a tvorba video materiálů), Intel Education Lab Camera
(Kamera s výukovými funkcemi včetně mikroskopu)

Za zmínku jistě stojí i fakt, že nově jsou tablety DO3DY dodávány se systémem Windows 8.1 PRO.To je pro mnohé školy přínosné s ohledem na možnost připojení tabletů do domény, což nižší verze operačního systému neumožňují. PRO verze systému je dle způsobu pořízení o min. 1.300 Kč dražší, než v konkurenčních tabletech běžně instalovaná základní verze.

Tablety jsou určeny pro školní prostředí, a tak zřejmě nemusíme zdůrazňovat, že jednou z dalších výhod je jeho robustní provedení, tj:
- odolnost proti pádu (70cm)
- odolnost proti vodě (IP41)
- odolnost proti prachu

Za zmínku pak stojí i několik dalších vlastností:
- dlouhá životnost baterie (8h)
- duální kamera s funkcí lupy
- integrovaný stylus
- duální kamera s funkcí lupy / “mikroskopu”
- řešení navržené společností Intel
- žádané provedení typu 2v1 (odnímatelná klávesnice)
Cena : 14.000 Kč bez DPH (16.940 Kč včetně DPH)
Více informací naleznete na www.do3dy.czZadavatelem microsite je firma Ing. Aleš Svoboda TOPmediaSouvisející microsite
Tiskárny a optimální tisková řešení pro firmy s velkokapacitním tiskem
Tiskárny a optimální tisková řešení pro firmy s velkokapacitním tiskem

Brněnská firma SPIN SERVIS s.r.o. poskytuje tiskárny optimální tisková řešení pro malé, střední i velké firmy. Stejně jako se postará o servis nebo objednávku tiskových materiálů.


Multifunkční tiskárny - tisková řešení pro domácnost i firmy s kompletním servisem
Multifunkční tiskárny - tisková řešení pro domácnost i firmy s kompletním servisem

Firma Samsontech sídlící nedaleko Brna poskytuje výkonné multifunkční tiskárny značek DEVELOP, KONICA-NIKOLTA, HP a dalších. Tiskárny jsou vhodné jak do domácností, tak do firem.


Ekologická likvidace, recyklace, výkup prázdných tonerů, tonerových a inkoustových kazet
Ekologická likvidace, recyklace, výkup prázdných tonerů, tonerových a inkoustových kazet

Firma PREMO Uherské Hradiště provádí výkup prázdných tonerů, tonerových, inkoustových kazet. V lokalitě Zlínský kraj se obraťte na nás, zajistíme provedení ekologické likvidace, recyklace tonerů.


Program podvojné účetnictví Profesionál pro profesionální účetní firmy
Program podvojné účetnictví Profesionál pro profesionální účetní firmy

Pokud jste profesionální účetní firma a hledáte spolehlivý účetní software, je pro vás program podvojné účetnictví Profesionál dokonalý. Firma ProgEco vyvíjí účetní software Prodesionál pro firmy.


Prodej, pronájem kancelářské techniky, kopírovací stroje
Prodej, pronájem kancelářské techniky, kopírovací stroje

Prodejem, pronájmem kancelářské techniky a kopírovacích strojů se zabývá česká společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o., která se zaměřuje na kopírovací přístroje Sharp a tiskárny a také jejich servis.