Microsite byla topována dne:06.04.2016
ID microsite: 43293, počet zhlédnutí:  89
Zadavatelem microsite je firma

Pekárna IVANKA s.r.o.

Krumlovský chléb, kváskový chléb, pekárna, tradiční výrobce Znojmo

Pekařství, pekárna, výroba čerstvého kváskového chleba, tradiční Krumlovský chléb, pečivo a další výrobky můžete zakoupit od firmy Pekárna IVANKA s.r.o.

Kváskový chléb ZnojmoKrumlovský chléb ZnojmoTradiční výroba pečiva Znojmo

Neváhejte a ochutnejte tu voňavý a čerstvý chleba jako od babičky z Pekárny IVANKA!

V našem pekařství se chléb vyrábí tradiční metodou třístupňovým vedením žitných kvasů. Dokonalé prokvašení žitné mouky přírodní cestou dodá chlebu charakteristickou vůní, propečenou kůrku a zajistí i velmi dobrou chuť a jeho trvanlivost.

Jsme držiteli značky Klasa pro výrobky Krumlovský chléb a chléb IVANKA.

Nabízíme i další druhy chleba a pekařských výrobků, jako je dýňový a moskevský chléb, sladké pečivo, různé druhy buchet a cukrářských výrobků.
Chléb z Moravského Krumlova je mezi zákazníky znám, jeho kvalita a chuť se odvíjí z tradiční přípravy kvasů a těst. Pekárna IVANKA je nositelem rodinných tradicí v pekařském řemesle a používáme těchto tradic pro zdokonalování svých výrobků a tím i uspokojování potřeb zákazníka po chutných a kvalitních výrobcích.

Navštivte některou z našich pekáren umístěných ve Znojmě a Moravském Krumlově a dalších a pochutnejte si na tradičním pečivu, které si zamilujete!

Kompletní nabídku pečiva a seznam prodejen naleznete na našich webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výroba a prodej, dodávka, rozvoz pekařských a cukrářských výrobků, Znojmo

Výroba a prodej, dodávka, rozvoz pekařských a cukrářských výrobků, ...

Tradiční výrobce a prodejce pekařských a cukrářských výrobků - chléb, rohlíky, koláče, záviny, zákusky. Zásobování prodejen ve Znojmě a okolí nabízí Pekárna IVANKA s.r.o.

Pekárna IVANKA s.r.o.
Pekárna Brno, výroba a prodej pekařských a cukrářských výrobků

Pekárna Brno, výroba a prodej pekařských a cukrářských výrobků

Tradiční výroba pekařských a cukrářských výrobků, to je krumlovská Pekárna IVANKA! Pekárna Ivanka patří mezi moderní průmyslové pekárny splňující náročné požadavky na zdravotní nezávadnost výroby. Vyrábíme a prodáváme kompletní sortiment nejen pekařských, ale i cukrářských výrobků, kterými ...

Pekárna IVANKA s.r.o.
Pekárna, tradiční cukrářské a pekařské výrobky Třebíč

Pekárna, tradiční cukrářské a pekařské výrobky Třebíč

Chcete ochutnat skvělé tradiční cukrářské a pekařské výrobky? Vyzkoušejte produkty z naší pekárny. Pečeme dle tradičních receptů z dob našich babiček! Naše Pekárna IVANKA se řadí mezi moderní průmyslové pekárny splňující náročné požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků. Vyrábíme a prodáváme ...

Pekárna IVANKA s.r.o.
Výroba a prodej cukrářských výrobků, koblihy, donuty Brno

Výroba a prodej cukrářských výrobků, koblihy, donuty Brno

Nechte se zlákat tradiční chutí cukrářských výrobků dle receptů z dob našich předků! Krumlovská Pekárna IVANKA se řadí mezi nejmodernější průmyslové pekárny splňující náročné požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků. Cukrářské i pekařské výrobky z naší pekárny jsou k dostání ve vybraných ...

Pekárna IVANKA s.r.o.
Výroba a prodej pekařských výrobků, pekařství Moravský Krumlov

Výroba a prodej pekařských výrobků, pekařství Moravský Krumlov

Tradiční pečivo s chutí jak od babičky, to jsou pekařské výrobky z Pekárny IVANKA! V naší pekárně pečeme a prodáváme chléb tradiční metodou třístupňovým vedením žitných kvasů. Naše pekařství je držitel zn. Klasa pro výrobky Krumlovský chléb a chléb IVANKA. V naší pekárně naleznete širokou ...

Pekárna IVANKA s.r.o.