Microsite byla topována dne:06.03.2016
ID microsite: 43284, počet zhlédnutí:  487
Zadavatelem microsite je firma

LOM Babí, a.s

Štěrk, kamenivo i jemná kamenná drť ihned k odběru - Trutnov

Štěrk a kamenivo nabízí celou řadu využití. Hodit se vám mohou při pokládce dlažby nebo stavbě chodníku, kamenná drť se ale používá i do betonových směsí nebo jako podkladová či drenážní vrstva. Kde ale kvalitní kamenivo a štěrk sehnat? Odpověď zní LOM Babí u města Trutnov. Nabízíme prodej štěrku a prodej kameniva nejrůznějších druhů, u nás si tak přijdou na své soukromníci i majitelé stavebních firem.

Prodej štěrku a prodej kameniva je naším oborem již od roku 2009. Přesně tak víme, jak má kvalitní štěrk a kamenivo vypadat a co je potřeba k jeho těžbě. V našem lomu tak najdete zcela nové drtiče, repasované třídiče i moderní dopravníky. Díky modernímu vybavení vám nejen nabízíme rychlé služby a kvalitní zboží, snižujeme navíc i dopad těžby na životní prostředí.

LOM Babí je bohatý na melafyr. Tuto horninu, která má rezavě červenou až zelenošedou barvu u nás proto těžíme a následně jí zpracováváme. Jsme vám tak schopni nabídnout hrubý štěrk, kamenivo, ale i velmi jemnou kamennou drť. Stačí nám sdělit, k čemu kamenivo potřebujete, a my vám poradíme, jaká frakce pro vás bude nejvhodnější. U nás seženete kamenivo a kamennou drť následujících frakcí:

- Frakce 4 – 8 mm – kamenná drť vhodná jako poslední vrstva, do které se pokládá dlažba
- Frakce 8 – 16 mm – kamenná drť se přidává do betonových směsí, vhodná je také při tvorbě parkovišť či chodníků¨
- Frakce 0 / 32, 0 / 63 – ideální jako podkladová vrstva komunikace
- Frakce 32/63 - šedá kamenná drť využívaná především jako drenážní vrstva

Potřebujete i vy štěrk nebo kamenivo? Navštivte LOM Babí u města Trutnov. Rádi vám vyhovíme v případě, že sháníte štěrk pro příjezdovou cestu, ale i pokud potřebujete velké množství kameniva pro své podnikání.

Prodej štěrku a prodej kameniva za výhodné ceny můžete využít každý den od 6 do 15:30 hodin.

štěrkkamenivojemné kamenivoštěrk Trutnov

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Lom, těžba, hornina melafyr, drť, štěrk, kamenivo, prodej

Lom, těžba, hornina melafyr, drť, štěrk, kamenivo, prodej

V lomu Babí nedaleko Trutnova provádíme těžbu melafyru v barvě rezavě červené až zelenošedé a kameniva pro stavební účely.

LOM Babí, a.s
Kamenivo pro stavební účely, melafyr - lom, těžba | Trunov

Kamenivo pro stavební účely, melafyr - lom, těžba | Trunov

Těžíme v našem lomu Babí především kamenivo pro stavební účely - přesněji melafyr. Náš lom se nachází nedaleko Trutnova v obci Babí. Kamenivo expedujeme přímo v areálu. Na každou dodávku vystavujeme dodací list, který je dokladem kvality množství. Pokud nedisponujete vlastními nákladními ...

LOM Babí, a.s
Kamenivo do betonu Trutnov Jaroměř Hradec Náchod Vrchlabí Úpice

Kamenivo do betonu Trutnov Jaroměř Hradec Náchod Vrchlabí Úpice

Naše společnost LOM Babí, a.s. se zabývá především těžebním průmyslem. - kamenivo do betonu - kamenivo do základů - kamenivo do asfaltových směsí - kamenivo pro pozemní komunikace.

LOM Babí, a.s