Microsite byla topována dne:07.01.2016
ID microsite: 43257, počet zhlédnutí:  84
Zadavatelem microsite je firma

BOTTLING PRINTING s.r.o.

Ink jet tiskárny – vzestup moderní technologie Mikulov

Tak, jako jsou běžné tiskárny nepostradatelnými pomocníky při práci v kanceláři, jsou moderní průmyslové tiskárny nedílnou součástí potravinářského či nápojářského průmyslu, kde usnadňují tisk etiket, čárových kódů či jiných označení.

A právě ink jet tiskárny jsou tou nejmodernější variantou pro váš provoz - díky nim bude tisk průmyslového značení i kódování mnohem snadnější a efektivnější.

Ink jet technologie, kterou nabízí společnost Bottling Printing, pracuje na bázi kontinuálního inkoustového tisku. V podstatě se jedná o bezdotykovou techniku, kdy jsou elektricky nabité kapičky inkoustu aplikovány nástřikem z tiskové hlavy. Ink jet tiskárny dokážou tímto způsobem aplikovat až sto dvacet tisíc kapiček za sekundu, prostřednictvím čehož vytvoří znak nebo písmeno.

Ink jet technologie se řadí mezi ty nejmodernější, s velkým potenciálem a rozvojem. Bottling Printing nabízí ink jet tiskárny v těchto provedeních:

- Linx 4900
- Linx CJ400
- Linx 7900
- Linx 7900 Solver
- Linx 7900 Spectrum
- Linx 5900

A proč si vybrat ink jet tiskárny právě od firmy Bottling printing? Protože zajišťují pro své zákazníky kompletní servis, dodávky náhradních dílů a veškerý spotřební materiál, především inkousty, solventy a pásky. Jejich služby poskytují kvalitní a proškolení profesionálové. Pokud se vám ink technologie dostala pod kůži a chcete si tiskárnu pořídit, neváhejte společnost kontaktovat.

Ink jet tiskárny mají využití nejen v potravinářském, nápojovém či kosmetickém průmyslu, ale i v celé řadě dalších odvětví - od automobilového a gumárenského průmyslu až po eletrotechniku, farmacii a stavebnictví.

Využití ink jet tiskáren:

- tisk čárových kódů
- tisk etiket
- značení dílů pro montáž či řízení skladu
- označení proti padělání
- bezkontaktní značení kabelů a drátů
- značení chemikálií

inkjet tiskinjekt tiskárny Mikulovinjekt technologie Mikulov

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Tiskárny pro průmyslové značení, pro potravinářský průmysl Mikulov

Tiskárny pro průmyslové značení, pro potravinářský průmysl Mikulov

Tiskárny pro průmyslové značení, pro potravinářský a nápojářský průmysl, snadný tisk etiket a čárových kódů od firmy BOTTLING PRINTING s.r.o. v Mikulově.

BOTTLING PRINTING s.r.o.
Potiskovací systémy, inkjet tiskárny, tiskárny etiket Mikulov

Potiskovací systémy, inkjet tiskárny, tiskárny etiket Mikulov

Hledáte společnost, která dodává a nabízí široký sortiment digitálních potiskovacích systémů, inkjet tiskárny, tiskárny etiket? Potřebujete navrhnout řešení značení a kódování vašich výrobků? Společnost BOTTLING PRINTING s.r.o., která sídlí ve městě Mikulov na jižní Moravě se zabývá ...

BOTTLING PRINTING s.r.o.
Laserové značení obalů

Laserové značení obalů

Laser SL1 je kompaktní, nízkoenergetický laser, schopný tisknout alfanumerické znaky, grafiku a čárové kódy a 2D kódy např. datamatrix kód na výrobky v kontinuálním nebo statickém provozu. Laser je vhodný do většiny provozů a výrobních závodů. Vyniká svými parametry v poměru cena/výkon.

BOTTLING PRINTING s.r.o.
INK JET značení obalů

INK JET značení obalů

Ink jet technologie je kontinuální inkoustový tisk - bezdotyková technika tisku, kdy elektricky nabité kapičky inkoustu jsou aplikovány nástřikem z tiskové hlavy v množství do 120 000 kapiček za sekundu a utváří znak / písmeno nebo vzor. Inkjet technologie je aplikovatelná napříč výrobními ...

BOTTLING PRINTING s.r.o.