Microsite byla topována dne:10.02.2017
ID microsite: 43187, počet zhlédnutí:  36
Zadavatelem microsite je firma

AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.

Expresní opravy a výměny autoskel Praha 9

Čelní automobilové sklo je velmi náchylné na poškození. V případě nehody bude pravděpodobně první součástí vozu, která se poničí

Pro bezpečnou jízdu je proto potřeba mít čelní sklo vždy v pořádku. Opravy autoskel v expresním čase zajišťuje už více než 15 let pražská společnost AUTOSKLO SERVIS Praha 9.

Jak opravy autoskel probíhají?

V našich provozovnách vám zajistíme kompletní výměnu autoskel. Specializujeme se nejen na čelní, ale i na přední a boční skla. Ať už jste vlastníkem osobního, užitkového nebo zemědělského stroje, na nás se můžete vždy obrátit!

Proč se objednat na expresní opravy autoskel právě k nám?

- zajistíme opravu v expresním čase
- specializujeme se na autobusy, osobní i užitkové stroje
- se sklenářstvím máme více než 15 let zkušeností
- pomůžeme vám vyřídit formality pro pojišťovnu

Stali jste se účastníkem nehody s cizím zaviněním? Pak máte nárok na bezplatné opravy autoskel hrazené pojišťovnou. A jak v takovém případě postupovat? Dejte nám vědět a my veškeré nezbytné formality vyřídíme za vás. Navíc nebudete muset nic platit, proplacení peněz si vyžádáme přímo na pojišťovně. Doklady, které budete k výměně potřebovat, najdete na našem webu.

Kde AUTOSKLO SERVIS Praha, svého specialistu na expresní opravy autoskel najdete?

V Praze nás najdete celkem na šesti místech, a tak to k nám nikdy nebudete mít daleko. V případě potřeby vám navíc zajistíme převoz vozidla na naše pracoviště a zpět na vámi vybrané místo. Pokud je to možné, snažíme se o výměnu autoskla přímo v místě nehody. Na AUTOSKLO SERVIS se můžete vždy spolehnout!

Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem Praha 9

Výměna, prodej a montáž autoskel automobilů všech značek.
Autosklo Servis také zajištuje tónování a opravy autoskel na počkání.

Výměna autoskel pro vozidla všech druhů a značek

AUTOSKLO SERVIS CZ nabízí expresní výměnu autoskelZajistíme převoz poškozeného automobilu na naše pracovištěVyměníme sklo u osobního vozu i autobusuZajišťujeme výměny bočních, předních i čelních skelNaši pracovníci jsou dokonale proškoleníNajdete nás na šesti místech po celé Praze

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Autosklo
Montáž, Opravy a servis, Služby