Microsite byla topována dne:09.05.2016
ID microsite: 43185, počet zhlédnutí:  69
Zadavatelem microsite je firma

TETRONIK v.d.

Displeje pro vyvolávací systémy od českého výrobce - snadnější a příjemnější práce s klienty

Přehlednost, jednoduchá obsluha a široké možnosti využití, přesně tyto funkce plní vyvolávací a zobrazovací systémy - displeje od společnosti TETRONIK.

Díky tomu jsou naše displeje užitečnými pomocníky pro úřady a instituce, které denně přijmou stovky lidí, pro firmy, které potřebují mít přehled o svých zaměstnancích, ale i pro jídelní zařízení. Patříte i vy do jedné z těchto skupin? Pořiďte si displeje od českého výrobce TETRONIK a nebudete litovat.

Co si vybavíte, když se řekne displej? Displej mobilu, tabletu nebo televize? Jistě, displeje ovšem potkáváte i na jiných místech, například při příchodu do práce, v pojišťovně nebo na úřadu práce. A právě tyto displeje seženete ve společnosti TETRONIK. Jsme ryze česká firma a již od roku 1990 pro vás vyvíjíme a vyrábíme displeje, které nabízí celou řadu využití.

Jsou určené zejména pro vyvolávací a zobrazovací systémy a stravovací systémy

Každý displej, který u nás pořídíte, je velmi praktický a nabízí řadu možností. Skvěle se hodí například pro vyvolávací systémy ve větších halách s mnoha přepážkami nebo všude tam, kde je nutné odbavit velké množství lidí. Tyto displeje tak skvěle poslouží např. v nemocnicích, pojišťovnách nebo na úřadech. Také vydávání stravy ale může být díky, chytře zvolenému displeji jednodušší. Stačí si pořídit stravovací systémy od společnosti TETRONIK a budete mít dokonalý přehled o všech objednávkách a výdejích.

Jak vidíte, displeje můžete využít na mnoha místech. Vsaďte i vy na displeje od českého výrobce a dejte věcem řád a přehlednost.

Přepážkové, halové displeje a digitální hodiny

Nabízíme komplexní a flexibilní řešení vyvolávacích systémů a zařízení.

Halové displeje a digitální hodiny od českého výrobce TETRONIK,

Displeje využijete i ve stravovacích závodech.Nabízíme přehledné a praktické displeje od českého výrobce.Naše displeje nabízí celou řadu využití.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Odbavení osob rychle a přehledně díky vyvolávacím systémům Tetronik

Odbavení osob rychle a přehledně díky vyvolávacím systémům Tetronik

Jistě mi dáte za pravdu, že nikdo z nás nemá rád čekání ve frontě. Pokud chcete i vy předejít tomu, aby Vaši klienti museli tyto nepříjemné chvíle prožívat, jste na správné adrese.

TETRONIK v.d.
Vyvolávací zařízení a zobrazovací systémy - výroba v České republice

Vyvolávací zařízení a zobrazovací systémy - výroba v České republice

Vyvolávací zařízení a zobrazovací systémy jsou velmi praktickým pomocníkem ve všech institucích a provozovnách, kam přichází větší počet zákazníků.

TETRONIK v.d.
Digitální hodiny do interiéru s velkými čísly - 75, 85 mm

Digitální hodiny do interiéru s velkými čísly - 75, 85 mm

Úřady, pošty, banky, nemocnice, školy či firmy. Všude tam se využívají digitální hodiny. Každý den se zde vyskytuje nespočet lidí, kteří mají různé individuální potřeby.

TETRONIK v.d.
Bezkontaktní docházkové terminály vyráběné v ČR -  pro evidenci docházky a kontrolu přístupu

Bezkontaktní docházkové terminály vyráběné v ČR - pro evidenci ...

Aby Vaše docházkové a stravovací systémy fungovaly co nejlépe, musí být doplněny bezkontaktními docházkovými terminály, nejlépe od českého výrobce.

TETRONIK v.d.
Čipy a karty pro docházkové a přístupové systémy - identifikační prvky TETRONIK

Čipy a karty pro docházkové a přístupové systémy - identifikační prvky ...

Identifikační čipy nebo bezkontaktní karty pro docházkové a přístupové systémy usnadňují život vedení malých i velkých firem.

TETRONIK v.d.
Přístupový systém zvýší bezpečnost firmy i soukromých objektů

Přístupový systém zvýší bezpečnost firmy i soukromých objektů

Je pro Vás důležitá bezpečnost Vaší firmy či soukromého objektu? Potom nezapomeňte na kvalitní přístupový systém. Řešení přesně na míru Vašim potřebám pro Vás připraví odborníci ze společnosti Tetronik, která v oboru přístupových systémů působí již od roku 1990. Je nejen realizační firmou, ...

TETRONIK v.d.