Microsite byla vložena dne:13.03.2015
ID microsite: 42138, počet zhlédnutí:  48

Rekonstrukce potrubí bezvýkopovými technologiemi, protlaky

Rekonstrukce potrubí bezvýkopovými technologiemiRekonstrukce potrubí protlakyBezvýkopová technologie pro potrubí

Bezvýkopové technologie společnosti Vodohospodářské stavby zajišťují rychlé a pohodlné rekonstrukce různých podzemních potrubí a kanalizací. Služby se vztahují na tyto sítě:

- Vodovodní potrubí
- Plynovodní potrubí
- Gravitační kanalizace
- Tlakové kanalizace

Naše firma zajišťuje rekonstrukce, opravy, tlakové testy a zkoušky zaměřené na těsnost. Služby lze aplikovat na potrubí a kanalizace ze všech častých materiálů, jako je litina, ocel, beton anebo třeba kamenina.

Vlastníme jako jediní v České republice moderní hydraulický přístroj Grundoburst 1900 G. Využíváme je k bezvýkopovým obnovám potrubí třemi různými metodami (swagelining, relining, burstlining).

Pro využití protlaků, tedy bezvýkopových technologií, volejte na číslo 417 941 117.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výstavba dopravních staveb

Výstavba dopravních staveb

Společnost Vodohospodářské stavby s.r.o. realizuje výstavbu mostů. Při samotné realizaci těchto projektů je využíváno převážně vlastních výrobních kapacit a technologií. V neposlední řadě přispívá k úspěšné realizaci staveb odborná způsobilost zaměstnanců firmy. Známkou provedení v ...

Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
Svářečská škola Ledvice, Teplice

Svářečská škola Ledvice, Teplice

Společnost Vodohospodářské stavby, s.r.o. provozuje svářečskou školu. Nabízíme tyto druhy školení: - výuka v základních kurzech svařování včetně závěrečné zkoušky - výuka v úředních kurzech svařování včetně závěrečné zkoušky až po polohy H-L045 ss osvědčením dle EN 287-1, 9606, EN 1418 dle ...

Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným