Microsite byla topována dne:26.09.2016
ID microsite: 42096, počet zhlédnutí:  162
Zadavatelem microsite je firma

Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra

Kamna, krby a pece zařídí to pravé teplo domova Praha - zútulní váš domov

Večer,pohoda,teplo,oheň plápolající v krbu,praskání dřeva. Koho by nelákala taková představa? Díky naší firmě Tomáš Jíra kamna, krby, pece, si takový sen můžete zrealizovat každý den přímo u vás doma.

Stavba krbů, kamen či pecí pro vás navíc nemusí být vůbec žádnou starostí, když ji svěříte do rukou odborníků. Nechte vše od návrhu přes dimenzování až po realizaci na nás a sami se jen těšte, až si budete užívat chvíle pohody u svého krbu, kamen či za pecí.

Naše společnost zajišťuje přestavbu i výstavbu krbů, kamen, pecí, zahradních krbů a sporáků. Díky tomu, že pravidelně doplňujeme své znalosti v oboru kamnářství a díky bohatým zkušenostem jsme schopni na míru navrhnout a nadimenzovat to správné topidlo do každého konkrétního objektu. Stavba kamen, pecí a stavba krbů pro nás není problém ani v případě netradičních požadavků.

Provádíme i stavby pecí na pizzu či chleba, které nabývají na oblibě. Pece jsou velmi vhodnými doplňky kuchyně, díky kterým potěšíte jednak své chuťové pohárky a jednak šetříte peníze.

K dalším vychytávkám patří akumulační kamna RoVe, jejichž výhodami jsou především velmi rychlá a jednoduchá montáž, rychlá návratnost investice, vhodnost i pro trvale obývané objekty a to včetně dřevostaveb, potřeba pouze dvou zátopů během dne a výrazná akumulace, která umožní delší dobu předávání tepla získaného hořením.

Firma Tomáš Jíra kamna, krby, pece sídlící v Hrusicích vám uskuteční vaše sny a zútulní váš domov. Vybírejte ze služeb a užijte si tu pravou pohodu v teple u rodinného krbu.

- krby (teplovzdušné, akumulační, teplovodní, konvenční teplovzdušné, hypoakaustní akumulační, teplovzdušné průhledové, rohové, třístranné, závěsné, otočné, zahradní)
- kamna (kachlová, krbová, sálavá se sporákem, akumulační, teplovzdušná, kombinovaná, hypokaustní, kuchyňská kamna s výměníkem),
- pece (domácí pece na pizzu, chleba…)
- sporáky (kachlové, s troubou, s teplovodním výměníkem, sporáky s troubou a zápecím)
- stavba, přestavba, rekonstrukce
- návrhy
- dimenzování

Stavba krbů a kamen  Tomáš Jíra nabízí mnoho druhů krbů i kamenV oboru kamnářství máme bohaté zkušenosti a znalostiStavíme i pece na chleba a pizzuV nabídce máme i různé sporáky - například kachlové nebo s troubouZ naší široké nabídky si určitě vybereteZútulněte si váš dům, my vám s tím pomůžeme!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kombinované teplovodní a akumulační sálavé vytápění Praha - moderní a úspěšné řešení vytápění

Kombinované teplovodní a akumulační sálavé vytápění Praha - moderní a ...

Návrh, dimenzování a stavbu akumulačních, sálavých, teplovzdušných a teplovodních kamen, krbů, pecí a sporáků provádí Kamnářství Tomáš Jíra v Senohrabech, Praha-východ.

Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra
Akumulační sálavá kamna výroba, montáž Praha - vhodná i do moderních nízkoenergetických staveb

Akumulační sálavá kamna výroba, montáž Praha - vhodná i do moderních ...

Společnost Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra Vám navrhneme a zrealizuje kamna přesně na míru, která se budou hodit do vašeho interiéru jako ulitá.

Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra
Designově propracovaná kamna, krby i pece od návrhu po realizaci, Praha

Designově propracovaná kamna, krby i pece od návrhu po realizaci, Praha

Kamnářství Tomáš Jíra se zabývá navrhováním, dimenzováním a realizací kamen, krbů, sporáků i pecí. Jeho výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, desénovým propracováním, ale i praktičností. Tomáš Jíra jistě patří k těm nejlepším z oboru. Aby se však na špičce udržel, neustále si doplňuje vzdělání ...

Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra
Opravy a rekonstrukce kamen, krbů Praha východ

Opravy a rekonstrukce kamen, krbů Praha východ

Zabývám se návrhy a realizací krbů a kamen. Jsem členem Cechu kamnářů České republiky. Obor kamnářství se stále vyvíjí, proto se ve svém oboru neustále vzdělávám. Díky svým znalostem a zkušenostem navrhuji vhodná topidla pro konkrétní objekty a využití. Projektuji klasické a akumulační ...

Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra
Návrhy a realizace kamen, krbů Praha východ

Návrhy a realizace kamen, krbů Praha východ

Jsem členem Cechu kamnářů České republiky. Sídlo společnosti se nachází na Praze východ. V oboru kamnářství se pravidelně vzdělávám. Navrhuji a realituji kamna, krby, pece. Navrhnu pro Vás vhodné topidlo,pro konkrétní využití a objekty. Způsoby vytápění: teplovzdušné - krbové vložky, ...

Stavba krbů a kamen Tomáš Jíra