Microsite byla topována dne:18.03.2017
ID microsite: 42073, počet zhlédnutí:  105
Zadavatelem microsite je firma

Safety Car Liberec, s.r.o.

Autoservis, který zajistí i pískování skla - Liberec

V dnešní době je spousta lidí na svém autě doslova závislá a s tím se pojí i potřeba kvalitního autoservisu. Auta nás vozí do zaměstnání, na nákupy i na dovolené. I když si to možná ne všichni uvědomují, spoléháme se na svá vozidla denně. Abychom ale do auta mohli vložit důvěru a chtít po něm spolehlivé služby, musíme mu zajistit také odpovídající péči. Autoservis, autoklempírna či autolakovna jsou nepostradatelnými součástmi života ve 21. století. Oprava vozidel, pískování skla, výměna pneumatik a podobně jsou služby, které potřebuje využít občas téměř každý z nás.

Autoservis Safety Car Liberec, s.r.o., je společnost, která se o vašeho plechového společníka vždy dobře postará. Kromě servisních služeb je zde k dispozici i autolakovna a autoklempírna. Ať už tedy potřebujete vaše auto vystavit kompletní prohlídce a servisu, nalakovat, opravit karoserii, srovnat geometrii či jen vyměnit pneumatiky, je pro vás autoservis Safety Car Liberec plně k dispozici.

Kromě běžných servisních, autoklempířských a lakovacích služeb autoservis nabízí také kompletní likvidaci dopravních nehod. Pro pohodlí a spokojenost klientů společnost zapůjčuje náhradní vůz po dobu oprav a servisu zdarma. Oblíbenou službou našeho autoservisu je i bezpečnostní značení skel, neboli pískování skel. Autoservis Safey Car Liberec obstarává také veškeré jednání s pojišťovnami, se kterými zařizuje přímo také finanční vyrovnání.

Svěřte bez starostí svůj vůz do rukou odborníků, kteří vám mohou slíbit bezstarostný průběh, špičkovou kvalitu vykonané práce, rychlé jednání a přijatelné ceny. Vybírejte z nabídky služeb autoservisu, autolakovny a autoklempírny Safety Car Liberec a mějte své auto neustále ve skvělé formě.

- kompletní autoservis automobilů všech značek
- autoklempířské – karosářské práce (autoklempírna)
- autolakovna
- bezpečnostní značení skel – pískování skel
- likvidace dopravních nehod
- zapůjčení náhradního vozu zdarma
- pojištění automobilů

Autoservis Safety carAutolakovna pomůže vylepšit vaše autoOprava vozidel u nás se vám vyplatíAutoservis Safety car

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Autoservis, autolakovna Liberec

Autoservis, autolakovna Liberec

Lidé z Liberce a jeho okolí ví, kdo se jim nejlépe postará o auto - Safety Car Liberec! V našem sídle poskytujeme veškeré služby spojené s automobily, a proto fungujeme jako autoservis, autolakovna, autoklempírna a další. Jsme smluvními partnery předních českých pojišťoven. Poskytujeme komplexní ...

Safety Car Liberec, s.r.o.
Autoservis Liberec autoklempírna Liberec autolakovna odtahová služba

Autoservis Liberec autoklempírna Liberec autolakovna odtahová služba

Naše firma Safety Car Liberec, s.r.o. nabízí dlouholeté zkušenosti v zajišťování služeb autoservisu, autoklempírny a autolakovny. - provádíme opravy a lakování automobilů - klempířské práce - karosářské práce - běžný servis - lakování - bezpečnostní značení skel - pískování - geometrie na ...

Safety Car Liberec, s.r.o.