Microsite byla topována dne:20.03.2017
ID microsite: 41944, počet zhlédnutí:  120
Zadavatelem microsite je firma

DIMOLab s.r.o.

Výsledky cytologie a histologie zařídí naše laboratoř DIMOLab

Laboratoř DIMOLab v Přerově vám zařídí výsledky cytologie a histologie - naše specializace je především gynekologická cytologie.

Pokud jste nemocní a navštívíte svého lékaře, jednou ze zásadních procedur, které se zřejmě nevyhnete, jsou odběry. Odebrané vzorky je potom třeba odeslat do laboratoře, která vypracuje výsledky a vy se dozvíte, zda jste po této stránce v pořádku či nikoliv. Laboratoř zaměřující se především na oblast histologie a cytologie je DIMOLab Přerov.

Laboratoř DIMOLab existuje od roku 2013, kdy vznikla ze společnost J.K. Univerzal Přerov, která byla jednou z prvních cytodiagnostických laboratoří v České republice vůbec.

Histologie a cytologie jsou hlavní obory, kterými se naše laboratoř zabývá. Spolupracujeme s gynekology například v oblasti screeningu karcinomu děložního hrdla. Zajišťujeme ale také rozbory negynekologického původu.

Laboratoř DIMOlab z Přerova nabízí zadavatelům především tyto služby:

- cytologie
- histologie
- veterinární patologie
- diagnostika
- konzultace
- spotřební materiál pro odběry
- spotřební materiál pro identifikaci a fixaci vzorků
- transport materiálu
- online přístup k výsledkům vyšetření

Kapacita laboratoře je dostatečná, proto by DIMOlab ráda nabídla spolupráci dalším lékařům především v gynekologické i negynekologické cytologii. Akreditaci obdržela od Českého institutu pro akreditaci dle platných norem.

Histologie a cytologie jsou naše speciality.Zabýváme se především gynekologickou cytologií.Zajistíme rychlý a přesný rozbor vzorků.Laboratoř nabízí rozbor i transport materiálu.Naše laboratoř je špičkově vybavena.Laboratoř DIMOLab najdete ve městě Přerov.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Screening karcinomu děložního hrdla - zabraňte včas vzniku karcinomu

Screening karcinomu děložního hrdla - zabraňte včas vzniku karcinomu

DIMOLab s.r.o. je citologická a bioptická laboratoř, která provádí screening karcinomu děložního hrdla - naši laboratoř mohou využít klienti z okolí Přerova, Prostějova i přilehlého okolí.

DIMOLab s.r.o.
Laboratoř pro gynekologický screening a vyšetření vzorků i histologický rozbor

Laboratoř pro gynekologický screening a vyšetření vzorků i histologický ...

Přerovská citologická a bioptická laboratoř DIMOLab s.r.o. poskytuje služby v oboru gynekologie - gynekologický screening, vyšetření vzorků a histologický rozbor.

DIMOLab s.r.o.
Cytologická a bioptická laboratoř DIMOLab s.r.o.

Cytologická a bioptická laboratoř DIMOLab s.r.o.

Cytologická a bioptická laboratoř DIMOLab s.r.o. zajistí screening karcinomu děložního hrdla, rozbory negynekologického původu, histologická vyšetření, konzultace a veterinární patologii.

DIMOLab s.r.o.
Histologické, cytologické vyšetření vám zajistí laboratoř DIMOLab

Histologické, cytologické vyšetření vám zajistí laboratoř DIMOLab

V dnešní době je třeba dbát na vyšetření, díky kterým předcházíte vzniku různých onemocnění. Laboratoř DIMOLab s.r.o. v Přerově provádí histologické a cytologické vyšetření.

DIMOLab s.r.o.
Vyšetření cervikovaginální cytologie - screening karcinomu děložního hrdla

Vyšetření cervikovaginální cytologie - screening karcinomu děložního ...

Pokud potřebujete provést screening karcinomu děložního hrdla, obraťte se na společnost DIMOLab s.r.o. v Přerově, kde se specializujeme na vyšetření cervikovaginální cytologie.

DIMOLab s.r.o.
Vyšetření vzorků, gynekologická cytologie, histologie

Vyšetření vzorků, gynekologická cytologie, histologie

DIMOLab s.r.o. v Přerově je laboratoř zabývající se gynekologickou cytologií a histologií - provádíme konzultace a vyšetření vzorků gynekologického i negynekologického původu.

DIMOLab s.r.o.