Microsite byla topována dne:02.06.2016
ID microsite: 41822, počet zhlédnutí:  30

Kompletní pohřební služby Mníšek pod Brdy

Květiny na rakevKostel pro církevní obřadPohřeb s obřadem

Rozloučení se zesnulými by mělo proběhnout při zachování maximální piety. Pokud hledáte spolehlivou pohřební službu, tak se obraťte na Pohřební ústav Pegas CZ s.r.o., který nabízí následující druhy pohřbů:
- Bez obřadu (pohřeb bez obřadu, pouze s kremací)
- S obřadem (možnost výběru z velké nabídky obřadních síní)
- Církevní (zajištění obřadu v kostelech a v kaplích, zajištění všech potřebných záležitostí, jako například zapůjčení katafalku, svícnů, zajištění kněze, a podobně)
- Do země (klasický pohřeb, zajištění řečníka či kněze, výkop hrobu, na přání i živá hudba, zajištění všech dalších služeb potřebných pro uložení do země)
- Ekonomický pohřeb (speciální nabídka, zahrnuje obřadní síni, kremační rakev, věnec, smuteční oznámení, kytici na rakev, převoz zesnulého, zpopelnění, vyřízení úmrtního listu)


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Starosti s organizací pohřbu přenechejte nám - Mníšek pod Brdy

Starosti s organizací pohřbu přenechejte nám - Mníšek pod Brdy

Dobrá pohřební služba vám s kompletní organizací pohřbu pomůže. Výborná pohřební služba vám k tomu nabídne i spoustu doplňkových služeb, aby vám maximálně usnadnila každý aspekt posledního rozloučení se zesnulým. A právě takovou pohřební službu pro organizaci pohřbu najdete v Mníšku pod Brdy, a to ...

Pohřební ústav Pegas CZ s.r.o. Pohřební služba Mníšek pod Brdy
Pohřební služba Mníšek pod Brdy

Pohřební služba Mníšek pod Brdy

Pohřební služba v Praze Pegas CZ s.r.o zajišťuje sjednání pohřebních služeb v objednávkové kanceláři našeho pohřebního ústavu v Mníšku pod Brdy v ulici Pražská 16. Provozní doba je Po - Pá: 8.00 - 16.30 hod. So, Ne - po předchozí domluvě Nabízíme kompletní pohřební a hřbitovní služby, vč. ...

Pohřební ústav Pegas CZ s.r.o. Pohřební služba Mníšek pod Brdy