Microsite byla topována dne:25.02.2017
ID microsite: 41776, počet zhlédnutí:  67
Zadavatelem microsite je firma

Stavoklima Liberec, s.r.o.

Rekonstrukce střech či klempířské práce snadno a rychle - Liberec

Potřebuje vaše střecha rekonstrukci, izolaci či jinou opravu? Nebo potřebujete zajistit vzduchotechniku? Chcete si být jistí, že provedená práce i dodané produkty budou vysoce kvalitní? Obraťte se na firmu Stavoklima Liberec, s.r.o. Jsme společností, která nabízí svým zákazníkům pro rekontrukce střech služby v následujících oblastech:

- zámečnická výroba
- dodávka a montáž vzduchotechniky
- klempířská výroba a klempířské práce
- oprava a rekonstrukce střech


Co se týče zámečnické výroby, vyrábíme kvalitní ocelové konstrukce včetně montáže a opláštění, dále mříže, poklopy, schodiště, vrata, závory, ochranné zábradlí, ale také ocelové přístřešky, skladovací kontejnery či manipulační vozíky.

V oblasti vzduchotechniky zajišťujeme odsávání průmyslových objektů a výrobních hal, jakožto i odsávání a filtraci vzduchu od jednotlivých pracovišť. Naší důležitou specializací je také klempířská výroba. Provádíme klempířské práce od výroby a montáže vzduchotechnického potrubí a tvarových dílů až po výsypky, zásobníky či skluzy. Další oblastí, ve které poskytujeme spolehlivé služby, jsou opravy a rekonstrukce střech. Jsme schopni udělat nejen stavební a protiradonové izolace, ale i hydroizolace plochých střech.

Ať už se jedná o rekonstrukce střech, klempířské práce, zámečnické práce, či cokoli jiného, vždy se snažíme používat nejvhodnější materiály a pracovat tak, aby výsledek byl nejen co nejkvalitnější, ale aby se také co nejvíce shodoval s představami našich klientů.

Kromě služeb z oblasti rekonstrukce střech a dalších jsme schopni zajistit také pronájem příjemné horské chaty na Benecku v Krkonoších pro skupinu až 24 lidí.

Spolehlivé rekonstrukce střech a klempířské práce.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Montáž vzduchotechniky, odsávání průmyslových objeků a hal

Montáž vzduchotechniky, odsávání průmyslových objeků a hal

Dodáváme a montujeme vzduchotechniku, odsávání průmyslových objektů, výrobních hal, odsávání a filtrace vzduchu od jednotlivých pracovišť - Stavoklima Liberec, s.r.o.

Stavoklima Liberec, s.r.o.
Hydroizolace a rekonstrukce polochých střech, stavební a protiradonové izolace

Hydroizolace a rekonstrukce polochých střech, stavební a protiradonové ...

Provádíme opravy a rekonstrukce střech, hydroizolace, stavební a protiradonové izolace naší firmou Stavoklima Liberec, s.r.o.

Stavoklima Liberec, s.r.o.
Zámečnická výroba, zámečnictví, zámečnické práce Liberec.

Zámečnická výroba, zámečnictví, zámečnické práce Liberec.

Naše firma Stavoklima Liberec, s.r.o. se zabývá zámečnickou výrobou. Zámečnická výroba našeho podniku se odvíjí od: -výroby ocelových konstrukcí včetně montáže a opláštění -výroby mříží, poklopů, schodišť, ochranného zábradlí -výroby vrat, závor, ocelových přístřešků -výroby manipulačních ...

Stavoklima Liberec, s.r.o.
Izolace jezírek, bazénů, balkonů, teras Liberec.

Izolace jezírek, bazénů, balkonů, teras Liberec.

Stavoklima Liberec, s.r.o. provádí hydroizolace : -Zahradní jezírka (mPVC folie ELBEsecur WTB 0,5-2mm) -Bazény (mPVC PROTAN , ELBEsecur WTG) -Balkony,terasy (mPVC PROTAN GT) -Stavební hydroizolace (mPVC) -Protiradonové izolace (střední riziko)

Stavoklima Liberec, s.r.o.
volné kapacity prací

volné kapacity prací

Nabízíme volné kapacity prací a montáží : Zámečnická výroba : -ocel.konstrukce , opláštění , montáž -mříže,zábradlí,ocel.přístřešky Montáž vzduchotechniky : - odsávání prům.objektů,výrobních hal -odsávání a ...

Stavoklima Liberec, s.r.o.