Microsite byla vložena dne:16.02.2015
ID microsite: 41742, počet zhlédnutí:  153
Zadavatelem microsite je firma

Zinako s.r.o.

Kovové, reklamní, originální odznaky s reliéfem - barvené, patinované

Společnost Zinako s.r.o. se ve Valašském Meziříčí zabývá výrobou originálních, reklamních kovových odznaků s reliéfem, barevné i patinované a to použitím moderních technologií.

Kovové odznakyReklamní odznakyOriginální odznaky

Odznaky vyráběné firmou Zinako s.r.o. vynikají hned několika vlastnostmi - při zachování nízké ceny je jejich vzhled srovnatelný s drahými raženými odznaky, mohou mít i velmi jemný motiv a lze u nich provézt velké množství povrchových úprav, například patinování (staromosaz, starozinek, staroměď) či ruční barvení.

Odznaky v libovolných tvarech a rozměrech najdou využití ve školách, sportovních klubech, zájmových sdruženích, bezpečnostních složkách či jako reklamní předměty. S jejich grafickým návrhem Vám firma Zinako s.r.o. ráda poradí a pomůže zpracovat. Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 777331093 či mailu info@zinako.cz.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Zakázková výroba odlitků, odznaků, medailí - levně a kvalitně

Zakázková výroba odlitků, odznaků, medailí - levně a kvalitně

Slévárna Zinako s.r.o. v okolí Valašského Meziříčí vyrábí přesné, levné a kvalitní odlitky ze zinkoslitiny díky moderní technologii odstředivého lití do silikonových forem.

Zinako s.r.o.
Originální sportovní medaile na přání, zakázku - prodej, odlévání

Originální sportovní medaile na přání, zakázku - prodej, odlévání

Společnost Zinako s.r.o. ve Valašském Meziříčí Vám nabízí zakázkovou výrobu a prodej sportovních medailí, které Vám s použitím moderních technologií odlévání vytvoří přesně podle Vašeho přání!

Zinako s.r.o.
Upomínkové, originální, kovové, barevné mince, štítky, zinkové odlitky na zakázku

Upomínkové, originální, kovové, barevné mince, štítky, zinkové odlitky ...

Za použití moderních technologií Vám na zakázku rychle, levně a kvalitně vyrobí společnost Zinako s.r.o. originální, barevné, kovové mince pro různé účely, např. upomínkové, pamětní či reklamní.

Zinako s.r.o.
Výroba firemní, pamětní mince, plakety, žetony, přívěšky, klíčenky, odlévání na zakázku

Výroba firemní, pamětní mince, plakety, žetony, přívěšky, klíčenky, ...

Slévárna Zinako s.r.o. pro Vás již od roku 2003 vyrábí firemní či pamětní mince, plakety, žetony, přívěšky či klíčenky. Specializujeme se na odlévání na zakázku.

Zinako s.r.o.