Koncert skupiny Mandrage České BudějovicePopulární česká skupina Mandrage připravuje pro všechny své fanoušky akustické turné s názvem Od ZAČÁTKU.

Kdy: 4.3.2015

Kde: Divadelní sál Metropolu

Začátek: 19:00

Cena vstupenek: 420 Kč a 390 Kč

Začátek předprodeje: již zahájen od 15. 12. 2014

Koncert bude pojat netradičně, můžete se těšit na různé akustické výjimečnosti a zvláštnosti.
Zážitkem pro vás bude divadelní aranžmá, doprovod orchestru a připomenutí všech klasických písní, které skupina složila již v roce 2001, tedy od jejich vzniku.

Vstupenky je možné objednat na telefonním čísle 386 106 160 anebo prostřednictvím internetového formuláře. Ten je k nalezení na webových stránkách společnosti METROPOL, spol. s r.o., která poskytuje prostory k pořádání tohoto očekávaného koncertu.Zadavatelem microsite je firma METROPOL, spol. s r.o.Související microsite
Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty
Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty

Projděte si galaktickou stezku s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty v naší Mléčné dráze - Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové


Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX  Brno
Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX Brno

Firemní akce a večírky, Dětský den. Zábavný program to je pronájem autodráhy SCX Brno. Zajistíme pronájem autodráhy včetně autíček, digitálně vyhodnocované výsledkya kompletní obsluhu autodráhy.


Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové
Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Naše Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové vás všechny zve na přednášky, pozorování slunce, pozorování planet, pozorování večerní oblohy a další doprovodný programy.


Městské kulturní středisko Habartov, infocentrum, Muzeum bezpečnostních sborů
Městské kulturní středisko Habartov, infocentrum, Muzeum bezpečnostních sborů

Knihovnu, infocentrum a muzeum s průvodcem a stálou expozicí doplněnou o zajímavé doprovodné programy můžete navštívit v Městském kulturním středisku Habartov, příspěvková organizace.


Maturitní plesy Plzeň
Maturitní plesy Plzeň

Pořádáte maturitní ples a hledáte vhodné místo pro jeho konání s velkým sálem, hudbou, osvětlením a dostatečnou kapacitou pro hosty? Ideálním místem je Hudební klub Horní Bříza u Plzně.