Microsite byla vložena dne:15.01.2015
ID microsite: 39926, počet zhlédnutí:  34
Zadavatelem microsite je firma

PROKAT invest s.r.o.

Vzduchotechnika splňující nejpřísnější podmínky Domažlice - projekt a instalace

Vzduchotechnika je v dnešní době stále žádanější. Je však potřeba vybírat si spolehlivého výrobce, který dodržuje všechny potřebné technologie. Právě takovou společností je PROKAT invest.

Vzduchotechnika domažlické firmy PROKAT invest – co nabízíme?

Spolupracujeme s velkými společnostmi i jednotlivci. Nejčastěji pro ně zajišťujeme projektování a instalaci vzduchotechnických systémů. Domníváte se, že bude vzduchotechnika a její instalace u vás složitá? Musíte dodržovat přísné hygienické normy nebo teplotní parametry? Taková objednávka pro nás není žádný problém. Instalujeme vzduchotechniku v provozovnách s laboratorním i léčebným provozem.

Naše firemní politika stojí na několika základních principech. Především nám záleží na kvalitně odváděné práci, za velmi důležitou považujeme i komunikaci. Trváme na vybraném týmu kolegů, stejně jako věnujeme zvýšenou pozornost komunikaci s klienty. Možná i to je důvod, proč máme za naši dobu trvání tolik spokojených zákazníků. Patří mezi ně například:

- Letiště Václava Havla
- Škoda Mladá Boleslav
- Poděbradka – výroba minerálních vod
- Drůbežářský závod Klatovy
- Karlovy Vary (Plaza hotel, Klinika Plazza, Hotel Sv. Josef)
- Mariánské lázně (Hotel Slunce, Lázeňský dům Centrální lázně)

Hledáte kvalitního a spolehlivého výrobce? Taková je vzduchotechnika od společnosti PROKAT invest Domažlice. Neváhejte nás kontaktovat.

Vzduchotechnika splňující nejpřísnější podmínky DomažliceVzduchotechnika splňující nejpřísnější podmínky Domažlice - projekt a instalaceVzduchotechnika DomažliceProjektování vzduchotechniky DomažliceInstalace vzduchotechniky DomažliceProjektování a instalace vzduchotechniky Domažlice

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Vzduchotechnika Domažlice

Vzduchotechnika Domažlice

Společnost PROKAT invest s.r.o. se sídlem v Domažlicích nabízí služby projektování a instalace vzduchotechniky pro stavby občanské vybavenosti a stavby s průmyslovým využitím.

PROKAT invest s.r.o.
Chlazení Domažlice - projektování a instalace vodních a freonových systému chlazení

Chlazení Domažlice - projektování a instalace vodních a freonových ...

PROKAT invest s.r.o. zajišťuje projekci a instalace freonových a vodních chladících systémů. Pro instalaci využíváme nejnovějších poznatků pro zvyšování účinnosti chladících zařízení.

PROKAT invest s.r.o.
Projektování, realizace a instalace vzduchotechnických systémů Domažlice

Projektování, realizace a instalace vzduchotechnických systémů Domažlice

Již řadu let se specializujeme na projektování a samotnou instalaci vzduchotechniky, která je v současných obydlích a průmyslových staveních velmi důležitá.

PROKAT invest s.r.o.