Microsite byla topována dne:09.08.2017
ID microsite: 39733, počet zhlédnutí:  67
Zadavatelem microsite je firma

E-expert, spol. s r.o.

Zpracování prostorových dat, mapových výstupů v životním prostředí

Zpracováním prostorových dat a mapových výstupů v životním prostředí se aktivně zabývá společnost E-expert s.r.o., která řeší projekty v rámci environmentalistiky.

Zpracování mapových výstupů v životním prostředí

Společnost E-expert, spol. s r.o. specializující se na environmentální studie, energetické audity a posuzování technických, ekonomických a ekologických problémů Vám představuje novinku v oblasti geoinformatiky - softwarovou aplikaci ArcGIS for Desktop, která poskytuje nové typy mapových výstupů a umožňuje tak komplexní zpracování dat nejen v životním prostředí.

Nové vybavení pro GIS umožňuje firmě E-expert, spol. s r.o. tvorbu grafických výstupů či zpracování komplexních úloh nad prostorovými daty. Součástí softwaru ArcGIS for Desktop je také jeho nadstavbové rozšíření Spatial analyst, jež doplňuje základní aplikační SW o metody prostorového modelování a analýz.

Neváhejte a obraťte se na profesionály ve společnosti E-expert, spol. s r.o., kteří Vám poskytují neustále kvalitnější a bohatší sortiment služeb.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Podnikový ekolog, outsourcing životního prostředí, ŽP - odborná konzultace

Podnikový ekolog, outsourcing životního prostředí, ŽP - odborná ...

Služby podnikového ekologa i outsourcing životního prostředí (ŽP) nabízí společnost E-expert, spol. s.r.o. v Ostravě, která se specializuje na odborné konzultace v oblasti životního prostředí.

E-expert, spol. s r.o.
Žádost, vyřízení, zpracování dotace z operačního programu životního prostředí – OPŽP, Ostrava

Žádost, vyřízení, zpracování dotace z operačního programu životního ...

Žádost, vyřízení, zpracování dotace z operačního programu životního prostředí OPŽP realizuje společnost E-expert spol. s r.o., která poskytuje svým klientům možnost získání finanční podpory OPŽP.

E-expert, spol. s r.o.
Česko-slovenská Environmentální konference – druhé setkání odborníků na téma životního prostředí

Česko-slovenská Environmentální konference – druhé setkání odborníků na ...

Společnost E-expert s.r.o. pořádá Česko-slovenskou Environmentální konferenci - ENVIRO 2017, tedy setkání odborníků na téma životního prostředí. Účelem je především výměna zkušeností v tomto odvětví.

E-expert, spol. s r.o.
EIA a IPPC - poradenství, zpracování dokumentace, žádosti, studie, posudku

EIA a IPPC - poradenství, zpracování dokumentace, žádosti, studie, ...

Společnost E-expert, spol. s.r.o. poskytuje odborné poradenství pro řešení projektů v ochraně životního prostředí. Zpracovává veškeré dokumentace, žádosti, studie a posudky.

E-expert, spol. s r.o.
Konzultace a poradenství v životním prostředí, EIA, IPPC Ostrava

Konzultace a poradenství v životním prostředí, EIA, IPPC Ostrava

Potřebujete poradit s řešením ochrany životního prostředí při realizaci Vašeho projektu? Hledáte profesionální tým odborníků, kteří odvedou kvalitní práci založenou na mnoha letech zkušeností? Obraťte se na společnost E-expert spol. s r.o. – právě ta Vám zajistí kompletní služby v oblasti ekologie ...

E-expert, spol. s r.o.
Kvalita, ochrana ovzduší, životního prostředí, programy snižování emisí, imisí Moravskoslezský kraj

Kvalita, ochrana ovzduší, životního prostředí, programy snižování ...

Hledáte zkušené odborníky, jež Vám se znalostí nejnovějších technických a legislativních změn budou schopni pomoci s posouzením především ekologických problémů v komunální či průmyslové oblasti? Nejideálnější volbou je pro Vás firma E-expert, spol. s r.o.! V oblasti ochrany ovzduší a klimatu ...

E-expert, spol. s r.o.
Projekty a koncepce pro ochranu životního prostředí, EIA, IPPC, Ostrava

Projekty a koncepce pro ochranu životního prostředí, EIA, IPPC, Ostrava

Chcete maximálně eliminovat rizika spojená s ochranou životního prostředí při realizaci Vašeho projektu? Vsaďte na zkušenosti a kvalitu – obraťte se na společnost E-expert spol. s r.o., která se dlouhodobě zabývá poradenstvím v oblasti posuzování vlivu staveb na životní prostředí (EIA) a ...

E-expert, spol. s r.o.
Environmentální konzultace

Environmentální konzultace

Nabízíme komplexní konzultační služby pro bezproblémové zvládnutí všech environmentálních povinností spojených s přípravou nových projektů nebo rozšířením stávajících. Zpracujeme všechny potřebné dokumenty jako např. posouzení záměru dle zákona č.100/2001 Sb. (EIA), rozptylová studie a odborný ...

E-expert, spol. s r.o.
Dotace v životním prostředí (OPŽP), zpracování a podání žádosti o dotaci

Dotace v životním prostředí (OPŽP), zpracování a podání žádosti o dotaci

Rok 2013 je posledním rokem příjmu žádostí o dotaci z Operačního programu Životní prostředí (OPŽP). Státní fond životního prostředí (SFŽP) proto připravuje řadu výzev pro podávání žádostí o dotaci, aby mohly být v následujících letech vyčerpány všechny alokované finanční prostředky. Nejbližší výzvy ...

E-expert, spol. s r.o.