Microsite byla topována dne:06.08.2016
ID microsite: 38600, počet zhlédnutí:  44
Zadavatelem microsite je firma

STŘECHY Reiner, s.r.o.

Realizace a opravy střech a vzduchotechniky jsou naším denním chlebem - Liberec

Společnost STŘECHY Reiner úspěšně realizuje veškeré druhy střech a naši zaměstnanci mají bohaté zkušenosti se všemi technickými řešeními rekonstrukcí střech. Nezaměřujeme se pouze na šikmé střechy, ale dobře zvládáme také ty ploché a nemenší zkušenosti máme s výrobou a montáží vzduchotechniky. Vzduchotechniku realizujeme i za hranicemi naší republiky v koncernu Volkswagen. Místo našeho nejčastějšího působení je Liberecký kraj, ale k našim zákazníkům se rádi dopravíme i na jiná místa. Realizace a opravy střech a vzduchotechniky tak provádíme například i v Praze a jejím okolí.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti realizace a oprav střech, nabízíme klempířské, pokrývačské a izolatérské práce . Jednotlivé zakázky realizace střech dodáváme na klíč, takže stačí, když nás kontaktujete a pak už se můžete těšit na dokonalou střechu, která dlouho vydrží. Zajišťujeme také veškeré příslušenství na střechy.

Specialitou společnosti STŘECHY Reiner je dodávka nových a rekonstrukce stávajících plochých střech. K tomu využíváme nejmodernější technologické postupy. Využíváme systém celoplošně tavených a i kotvených pásů z modifikovaného asfaltu a povlakové krytiny z měkčeného PVC, které se vyznačují vysokou odolností vůči nepříznivým podmínkám.
Služby společnosti STŘECHY Reiner využijete u jakéhokoliv typu budovy:

- novostavby
- rekonstruované obytné domy
- průmyslové stavby
- užitné prostory
- a mnoho dalších

STŘECHY Reiner není žádným nováčkem na trhu kde působí od roku 1991 a od roku 2000 jako společnost s ručením omezeným. S výstavbou a rekonstrukcemi všech druhů střech máme bohaté zkušenosti a seznam referencí je opravdu bohatý. Střechy v lokalitách Liberec, Praha a jejich okolí jsou i po mnoha letech v dobrém stavu. Realizovala je totiž společnosti STŘECHY Reiner.

Realizace střechOpravy střechStřechy na průmyslové haly

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Montáž, výroba vzduchotechnických zařízení pro průmyslové, užitné i obytné budovy

Montáž, výroba vzduchotechnických zařízení pro průmyslové, užitné i ...

Zajišťujeme montáž a výrobu vzduchotechnických zařízení pro průmyslové, užitné i obytné domy a budovy.

STŘECHY Reiner, s.r.o.
Ploché střechy - rekonstrukce, systém kotvených SOLO pásů

Ploché střechy - rekonstrukce, systém kotvených SOLO pásů

Ploché střechy a jejich rekonstrukce provádíme pomocí systému kotvených SOLO pásů z modifikovaného asfaltu. V oboru máme dlouholeté zkušenosti a nebojíme se žádné varianty. Kotvené SOLO pásy využíváme od firem Binné a Vedag. Tento moderní technologický postup je velmi spolehlivý a ...

STŘECHY Reiner, s.r.o.
Stavební práce - rekonstrukce, opravy střech, opravy komínů, věnců

Stavební práce - rekonstrukce, opravy střech, opravy komínů, věnců

Provádíme stavební práce týkající se především rekonstrukcí a oprav střech, k tomu opravujeme komíny, věnce, umíme ale i zateplovaní fasád i pokládku dlažeb a další.

STŘECHY Reiner, s.r.o.
Střechy, šikmé, ploché střechy, střešní krytiny | Liberec

Střechy, šikmé, ploché střechy, střešní krytiny | Liberec

Kompletní realizace střech - střechy šikmé, ploché včetně prodeje střešních krytin. Pomůžeme Vám se vším, co nějak souvisí se střechou a příslušenstvím střechy. Střechy dodáváme jak na novostavby, tak na rekonstruované obytné domy, chaty, chalupy nebo průmyslové stavby. Střechy na ...

STŘECHY Reiner, s.r.o.
Opravy plochých střech Liberec

Opravy plochých střech Liberec

STŘECHY Reiner, s.r.o. používá nejmodernější technologie postupů pro rekonstrukce střech systémem kotvených SOLO pásů z modifikovaného asfaltu. Provádíme asfaltové modifikované SBS pásy včetně výrobků absolutní kvality Binné a Vedag. Fólie kotvené systémy PVC i Polyolefin, výrobky Cosmofin, ...

STŘECHY Reiner, s.r.o.