Microsite byla topována dne:18.02.2017
ID microsite: 38331, počet zhlédnutí:  100
Zadavatelem microsite je firma

SEDRUS s.r.o.

Ekologická likvidaci autovraků, úklid i odvoz odpadu (Liberec)

Ekologická likvidaci autovraků, úklid i odvoz odpadu zajišťuje firma z Liberce - SEDRUS s.r.o.

Správné nakládání s odpadem je důležité nejen pro naše okolí, ale také pro kvalitu životního prostředí jako takového. Do likvidace odpadu se proto nepouštějte sami a spolehněte se na odborníky ze společnosti SEDRUS. V Liberci i okolí pro vás zařídíme ekologickou likvidaci autovraků, úklid odpadu i jeho následný svoz kontejnery.

Automobilový průmysl se vyvíjí překotným tempem. Stále větší množství starých a nepotřebných vozidel proto končí na vrakovištích a skládkách. Máte i vy autovrak, který už nepotřebujete? U nás máte jistotu, že vše proběhne podle předpisů. Zařídíme za vás kompletní ekologickou likvidaci autovraku a na počkání vám vystavíme potřebné dokumenty. Ohlášení vozidla z evidence tak proběhne přesně tak, jak má a vy se vyhnete problémy s úřady.

Ve sběrně SEDRUS se však nezabýváme pouze likvidací autovraků. Zajišťujeme také výkup papíru, ale i barevných kovů a železa. Stačí nás navštívit a čekají vás nejen velmi příznivé ceny za váš odpad, ale také příjemná a usměvavá obsluha.

Máte na zahradě domu chalupě nebo ve firmě velké množství opadu a nemáte jak zajistit jeho odvoz? I pro vás máme řešení. Zajistíme úklid odpadu všeho druhu, jeho naložení i následný odvoz odpadu kontejnery. K odvozu odpadu používáme prostorná vozidla MAN a TATRA, poradíme si proto i s velkým množstvím nepořádku. Sběrna SEDRUS je zkrátka to nejlepší řešení pro ekologickou likvidaci odpadu pro Liberec a okolí.

Ekologická likvidaci autovraků v LiberciÚklid i odvoz odopaduEkologická likvidaci autovraků a úklid i odvoz odpadu (Liberec)

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Likvidujeme autovraky ekologicky a zajistíme i potřebné dokumenty

Likvidujeme autovraky ekologicky a zajistíme i potřebné dokumenty

Neztrácejte čas s vyřizováním likvidace starého vozu, vše vyřešíme my za vás - SEDRUS s.r.o. Liberec

SEDRUS s.r.o.
Kontejnerová autodoprava všech materiálů s vozy Tatra a Man | Liberec, Jablonec

Kontejnerová autodoprava všech materiálů s vozy Tatra a Man | Liberec, ...

Kontejnerová autodoprava je jednou z našich činností. Přepravíme veškeré materiály s vozy značky Tatra a Man. Sídlíme v Andělské Hoře což je nedaleko Liberce a Jablonce na Nisou. Máme k dispozici kontejnery od velikosti 11 až 30m3. V případě využití automobilů značky Tatra je umožněna vlastní ...

SEDRUS s.r.o.
Ekologická likvidace technologických celků Liberec

Ekologická likvidace technologických celků Liberec

Zajistíme kompletní likvidace skladů,skladových prostor,veškerých fabrik, starých domů a jiných zařízení a to ekologickým způsobem. (jedná se například o kotelny, parovody, výrobní linky a podobně) Mimo totální ekologickou likvidaci zajišťujeme úklid prostor odvoz a likvidaci odpadu výkup ...

SEDRUS s.r.o.
Odvoz likvidace odpadu ekologická likvidace autovraků Liberec.

Odvoz likvidace odpadu ekologická likvidace autovraků Liberec.

Naše firma SEDRUS s.r.o. je odborníkem v nakládání s odpady. Služby které poskytujeme: -Úklid prostor firem se zajištěním třídění a uložení odpadů. -Ekologická likvidace technologických celků (např. kotelny, parovody, výrobní linky a pod.). -Výkup druhotných surovin ve sběrně v Chrastavě na ...

SEDRUS s.r.o.