Microsite byla topována dne:07.08.2017
ID microsite: 38114, počet zhlédnutí:  58
Zadavatelem microsite je firma

JANTAR-lakovna, spol. s r.o.

Lakovna s certifikátem AKZO NOBEL a 5-ti letou zárukou, lakování i přelakování automobilů

Lakovna s certifikátem AKZO NOBEL a 5-ti letou zárukou, lakování i přelakování automobilů na pastel, metalízu i perleť od firmy JANTAR-lakovna, spol. s r.o. v Brně.

Lakovna s certifikátem AKZO NOBEL BrnoLakovna s 5-ti letou zárukou Brno

Hledáte Lakovnu s certifikátem AKZO NOBEL? Tak neváhejte a využijte služeblakovny s tímto certifikátem a 5-ti letou zárukou a to JANTAR-lakovna, spol. s r.o. v Brně.

Najdete nás na Vídeňské ulici, a pro naše klienty máme 5-ti letou záruku dle certifikátu AKZO NOBEL. Nalakujeme a přelakujeme Váš automobil.
Běžně používáme na lakování a přelakování vozidel laky značek SIKKENS, GLAZURIT a NEXA, které také prodáváme. Naše lakovna nabízí lakování vozů osobních i užitkových vozidel.
Pastel, metalíza, perleť. Děláme také rozleštění zašlého laku a škrábanců. Na Vaše přání přelakujeme motory, motorky, a další. Neváhejte a kontaktujte nás.
Věříme, že budete s prací naší lakovny spokojeni!

Více informací najdete na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Rozlešťování zašlých laků a škrábanců - renovace  a oživení laku aut

Rozlešťování zašlých laků a škrábanců - renovace a oživení laku aut

Rozlešťování zašlých laků a škrábanců, renovace a oživení laku aut - kvalitně, rychle a levně od firmy JANTAR-lakovna, spol. s r.o. v Brně.

JANTAR-lakovna, spol. s r.o.
Autolakýrnické práce, autolakovna, míchání laků, lakování osobních a užitkových vozidel Brno

Autolakýrnické práce, autolakovna, míchání laků, lakování osobních a ...

Autolakovna, autolakýrnické práce, přelakování povrchů vozidel osobních i užitkových různých značek provádí firma JANTAR-lakovna, spol. s r.o., z Brna.

JANTAR-lakovna, spol. s r.o.
Autolakovna, lakování automobilů, laky SIKKENS, rozleštění laku Brno

Autolakovna, lakování automobilů, laky SIKKENS, rozleštění laku Brno

Autolakovna, lakování a přelakování automobilů, laky SIKKENS, rozleštění zašlého laku, škrábanců na laku vozidla od firmy JANTAR-lakovna, spol. s r.o. v Brně.

JANTAR-lakovna, spol. s r.o.
Lakování automobilů, lakovna, lakování osobních i užitkových vozidel Brno

Lakování automobilů, lakovna, lakování osobních i užitkových vozidel ...

Autolakovna Brno, lakování všech značek osobních a užitkových automobilů - pastel, metalíza, perleť. Míchání laků pomocí počítače provádí JANTAR-lakovna, spol. s r.o.

JANTAR-lakovna, spol. s r.o.
Autolakovna Jantar Brno

Autolakovna Jantar Brno

Sháníte autolakovnu v Brně? Pak nás neváhejte kontaktovat.Lakujeme a přelakujeme Vaše vozidlo. Přelakujeme jakýkoliv automobil. Co se týká barev, máte možnost výběru - pastelové, metalízové i perleťové barvy. Na přání zákazníka nalakujeme co si přeje, nalakujeme také motory, motorky, nákladní ...

JANTAR-lakovna, spol. s r.o.
Lakovna Brno, certifikát AKZO NOBEL

Lakovna Brno, certifikát AKZO NOBEL

Chcete si nechat přelakovat automobil? Naše lakovna je tu pro Vás! JANTAR-lakovna, spol. s r.o. sídlící v Brně na ulici Vídeňská, svým klientům poskytuje 5ti letou záruku dle certifikátu AKZO NOBEL. Lakování a přelakování automobilů provádíme laky značek SIKKENS, GLAZURIT a NEXA, které také ...

JANTAR-lakovna, spol. s r.o.
Lakování automobilů Brno

Lakování automobilů Brno

Lakovna s parkovištěm. Nové zařízení, první v ČR, na opravy laků menších rozměrů do 1m2 dokážeme opravit do 2 hodin. O poškození se majitel vozidla ani nedozví.

JANTAR-lakovna, spol. s r.o.