Lucie Bílá - koncertní turné Bílé VánoceMáte rádi písničky Lucie Bílé? Těšíte se na Vánoce? A co takhle spojit oboje dohromady? Lucie Bílá bude vystupovat v českobudějovickém Metropolu v rámci svého turné Bílé Vánoce. Přijďte se pobavit, zazpívat si a naladit se na svátky s naší nejlepší českou slavicí.

Lucii Bílou doprovodí na koncertě kapela Petra Maláska. Hostem večera bude známý rockový zpěvák Kamil Střihavka a polský římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik, který koncert zahájí svátečním slovem.

Koncert se uskuteční 21. prosince ve společenském sále Metropolu od 19hod. Vstupenky v cenové relaci 450, - až 1.190, - Kč zakoupíte v předprodeji Metropolu: po-čt 13-17 hod., pá 12-16 hod., mail: predprodej@metropol-cb.cz, tel.: 386106160, 386106150.

Chcete prožít pohodové a příjemné Vánoce? Pak se vypravte s celou rodinou na koncert naší oblíbené popové zpěvačky. Lucie Bílá se na vás už teď těší.Zadavatelem microsite je firma METROPOL, spol. s r.o.Související microsite
Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty
Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty

Projděte si galaktickou stezku s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty v naší Mléčné dráze - Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové


Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX  Brno
Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX Brno

Firemní akce a večírky, Dětský den. Zábavný program to je pronájem autodráhy SCX Brno. Zajistíme pronájem autodráhy včetně autíček, digitálně vyhodnocované výsledkya kompletní obsluhu autodráhy.


Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové
Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Naše Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové vás všechny zve na přednášky, pozorování slunce, pozorování planet, pozorování večerní oblohy a další doprovodný programy.


Městské kulturní středisko Habartov, infocentrum, Muzeum bezpečnostních sborů
Městské kulturní středisko Habartov, infocentrum, Muzeum bezpečnostních sborů

Knihovnu, infocentrum a muzeum s průvodcem a stálou expozicí doplněnou o zajímavé doprovodné programy můžete navštívit v Městském kulturním středisku Habartov, příspěvková organizace.


Maturitní plesy Plzeň
Maturitní plesy Plzeň

Pořádáte maturitní ples a hledáte vhodné místo pro jeho konání s velkým sálem, hudbou, osvětlením a dostatečnou kapacitou pro hosty? Ideálním místem je Hudební klub Horní Bříza u Plzně.