Microsite byla topována dne:22.04.2016
ID microsite: 37716, počet zhlédnutí:  454
Zadavatelem microsite je firma

Hodinářství Strnad

Servis, oprava dámských, pánských hodinek FESTINA a SEIKO, hodinářství, Brno

Opravy, servis hodinek značky FESTINA, SEIKO, opravy náramkových i kapesních hodinek, starožitných hodin, výměnu řemínků a jiné služby nabízí firma Hodinářství Strnad z Brna.

Hodinářství BrnoServis, oprava hodinek FESTINA a SEIKO, BrnoOpravy hodin, hodinek Brno

Pokud potřebujete opravit Vaše hodinky značky FESTINA nebo SEIKO, pak neváhejte a navštivte nás. Naše firma Hodinářství Strnad Vám dá hodinky zase do pořádku.
Nemusíte hodinky, které nefungují ihned vyhodit, stačí je přinést k nám, a my se o vše postaráme. Opravujeme a provádíme servis dámských i pánských hodinek značky FESTINA a SEIKO.
Opravujeme náramkové i kapesní hodinky, dále pak i starožitné hodiny, barometry, stopky a jiné.
Můžete si u nás vybrat či vyměnit řemínky, vyměnit baterii. Provádíme také zkoušku vodotěsnosti do 10atm. Neváhejte a navštivte nás na prodejně v Brně na ulici Veveří 36.
Těšíme se na Vás.

Více informací najdete na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Opravy, servis náramkových, kapesních hodinek, rychlá výměna baterií, test vodotěsnosti Brno

Opravy, servis náramkových, kapesních hodinek, rychlá výměna baterií, ...

Mechanické opravy náramkových a kapesních hodinek, renovace, prodej, servis starožitných hodin, výměna baterií, test vodotěsnosti, dámské pánské hodinky od firmy Hodinářství Strnad Brno.

Hodinářství Strnad
Opravy a renovace, prodej starožitných hodin, hodinek, test vodotěsnosti, Brno

Opravy a renovace, prodej starožitných hodin, hodinek, test ...

Hodinářství, opravy, renovace a prodej mechanických i starožitných hodin a hodinek, kapesních hodinek a test vodotěsnosti zajistí firma Hodinářství Strnad sídlící v Brně.

Hodinářství Strnad
Opravy starožitných hodin, hodinek Brno

Opravy starožitných hodin, hodinek Brno

Sháníte-li opraváře starých hodinek nebo hodin, na kterých se podepsal zub času, neváhejte a navštivte nás. My Vám rádi opravíme staré hodinky či hodiny, které již nejsou funkční. I ty věci, které se zdají, že nejdou opravit, můžou být ještě okrasou Vašeho domova. Zkuste zvolit právě naši firmu ...

Hodinářství Strnad
Starožitné hodiny

Starožitné hodiny

Opravíme Vaše staré hodiny a hodinky, na nichž se podepsal zub času. Zdánlivě neopravitelné věci odsouzené k zániku, se mohou stát ozdobou interieru, pokud zvolíte nás. Vyrobíme chybějící části stroje, opravíme poškozené ozubení. Zajistíme rekonstrukci hodinové skříně či pouzdra včetně dodělání ...

Hodinářství Strnad
Hodinky LUMINOX

Hodinky LUMINOX

Hodinky LUMINOX. Karbonové pouzdro - lehké, pevné Safírová skla, vodotěsnost 20atm AMPULKY NA RUČKÁCH A SYMBOLECH ZÁŘÍ CCA 20 LET BEZ NUTNOSTI AKUMULOVAT SVĚTLO. Hodinky pro veškeré aktivity.

Hodinářství Strnad