Zadavatelem microsite je firma Weigel nůžky, nože


Pomůcky pro školy obor-kuchař, řezník, kadeřnice, kosmetička, dodávka, prodej Brno

Pomůcky pro školy a studenty hotelových škol pro obory kuchař, řezník-uzenář, kadeřnice a kosmetička nabízí firma Weigel nůžky, nože v Brně.Plánujete nákup nástrojů a pomůcek pro Vaši školu k oborům kuchař, řezník, kadeřnice a další? V tom případě neváhejte, a vyzkoušejte nás, firmu Weigel nůžky, nože v Brně.

U nás nakoupíte pomůcky pro studenty hotelových škol pro obory kuchař, řezník-uzenář, kadeřnice a kosmetička.

Jsme ve spolupráci se středními školami, a odbornými učilišti.
Oficiálně zastupujeme výrobky BS Solingen a EKS Solingen pro ČR. Naším úkolem je dodávat kvalitní nástroje a pomůcky. Pro kuchaře a řezníky dodáváme nože a ocilky a jiné od výrobců DICK, BS Solingen a Mundial.
Na výběr máme i nástroje pro pedikérky a seženete u nás také řeznické, kuchařské nože, ocílky, krejčovské nůžky, kadeřnické nůžky, speciální nástroje pro kosmetiku, pedikúru a další.

Více informací na webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vysoce přesný číslicový programovatelný multimetr k měření napětí, proudu, odporu M1T 380

Vysoce přesný číslicový programovatelný multimetr k měření napětí, proudu, odporu M1T 380

Prodej, dodávka - velmi přesný číslicový programovatelný multimetr M1T 380, měření napětí, proudu a odporu v širokém rozsahu hodnot od firmy Weigel nůžky, nože Brno.


Sterilizační olej ke sterilizaci nástrojů Brno, olej pro chirurgické a stomatologické nástroje.

Sterilizační olej ke sterilizaci nástrojů Brno, olej pro chirurgické a stomatologické nástroje.

Sterilizační olej ke sterilizaci nástrojů, olej pro chirurgické, stomatologické a jiné nástroje od firmy Weigel nůžky, nože v Brně - mezinárodní certifikovaný prodej oleje.


Pomůcky, nástroje pro kosmetičky | Brno

Pomůcky, nástroje pro kosmetičky | Brno

Vykonáváte práci kosmetičky a potřebujete nové pomůcky? Potom neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma Weigel je z Brna, a zaměřuje se také na dodávku speciálního zařízení určeného přímo pro kosmetičky. Můžete si u nás vybrat ...


Nože pro řezníky a kuchaře, profesionální nástroje -  servis nožů

Nože pro řezníky a kuchaře, profesionální nástroje - servis nožů

Nože pro řezníky a kuchaře, profesionální nástroje a nářadí, kompletní vybavení pro pracoviště - maloobchod, velkoobchod a servis nožů provozuje firma Weigel nůžky, nože v Brně.


Zařízení a nástroje pro pedikúru|Brno

Zařízení a nástroje pro pedikúru|Brno

Provozujete pedikúru a sháníte prodejce zařízení a nástrojů v Brně a okolí? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma Weigel nůžky, nože je z Brna a již dlouhodobě se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem zařízení a nástrojů ...
>
>
>