Svatomartinská vína 2014 z vinařství Velké PavloviceNěkteří mají spojený svátek svatého Martina s prvním sněhem, my ve vinařství Pavlovín zase s vynikajícím vínem. Jako každý rok pro vás totiž i letos připravujeme speciální Svatomartinská vína, která oceníte při posezení s přáteli i slavnostnější příležitosti.

Velké Pavlovice, kde již dlouhá léta působíme, jsou pověstné slunnými kopci, na kterých zrají pouze ty nejkvalitnější odrůdy českých vín. Díky poctivé práci a moderním technologiím zpracování tak ve vinařství Pavlovín již více než 750 let vyrábíme kvalitní vína přívlastková, sudová, zemská i odrůdová, která dodáváme do českých a moravských domácností i prvotřídních restaurací. Důkazem, že svoji práci děláme dobře, jsou nám nejen spokojení zákazníci, ale i mnohá ocenění, které jsme za dobu našeho působení obdrželi.

Chcete si vychutnat první vína z ročníku 2014? Pak ochutnejte naše Svatomartinské víno. Tato suchá zemská vína potěší svojí svěží ovocnou chutí a skvěle doplní například sváteční husu. Pro letošní rok vám ve vinařství Pavlovín nabízíme tyto odrůdy:

- Muller Thurgau
- Svatovavřinecké rosé
- Svatovavřinecké

Chcete ochutnat ta nejlepší vína z Moravy? Pak vsaďte na vinařství Pavlovín. Oceněná moravská vína té nejlepší kvality zde seženete za příznivé ceny. Ochutnejte kvalitu z Velkých Pavlovic a nebudete litovat.Zadavatelem microsite je firma Pavlovín, spol. s r.o.Související microsite
Na ochutnávky a degustace vín zavítejte do našeho vinařství
Na ochutnávky a degustace vín zavítejte do našeho vinařství

Spojte příjemné s užitečným a zavítejte do našeho vinařství VINO HORT v Dobšicích na Znojemsku, kde ochutnáte vynikající vína a zároveň se dozvíte další informace.


Kompletní realizace vinoték na klíč - služby pro vinotéky
Kompletní realizace vinoték na klíč - služby pro vinotéky

Založení vlastní vinotéky bude snazší, pokud je Vaším partnerem firma Ráj vína s.r.o.. Zaměřuje se na kompletní realizace vinoték v lokalitě Zlínský kraj. Poskytuje i služby pro zavedené vinotéky.


Kvalitní vína ze Znojma - nově v bag in box balení vhodném pro restaurace nebo rodinné oslavy
Kvalitní vína ze Znojma - nově v bag in box balení vhodném pro restaurace nebo rodinné oslavy

Znojemská firma Vinařství Líbal s.r.o. nově zavadí vína v bag in boxu, které jsou vhodné do restaurací nebo na rodinné oslavy či večírky. Kvalitní vína ze Znojma v novém praktickém balení.


Přijďte degustovat do našeho vinného sklípku nebo nakupte v našem e-shopu
Přijďte degustovat do našeho vinného sklípku nebo nakupte v našem e-shopu

Navštivte naše vinařství Líbal v Horních Dunajovicích, s rodinnou tradicí předávanou již tři generace a nechte se při degustaci unést kořenitou chutí naší Pálavy 2016, výběr z Hroznů.


Pálava 2016  výběr z hroznů - šampion XXVIII. Znojemského koštu
Pálava 2016 výběr z hroznů - šampion XXVIII. Znojemského koštu

Vinařství Líbal s.r.o. je vinařství s tradicí a láskou k dobrým vínům. Důkazem je i Pálava 2016 výběr z hroznů, který vyhrála XXVIII. ročník Znojemského koštu.