Microsite byla topována dne:03.11.2017
ID microsite: 37113, počet zhlédnutí:  228
Zadavatelem microsite je firma

VOP CZ, s.p.

Strojírenská výroba - tvarové výpalky z kovů, těžké svařence

Společnost VOP CZ, s.p. má v oblasti strojírenské výroby mnohaleté zkušenosti. Zaměřuje se na tvarové výpalky z kovů a také na výrobu těžkých i lehkých svařenců pro celou Českou republiku i zahraničí.

Strojírenská výroba Česká republikaTvarové výpalky z kovů Česká republikaTěžké svařence Česká republika

Strojírenská firma VOP CZ, s.p. se sídlem v Novém Jičíně dosahuje vysoké kvality díky technologickému vybavení a bohatým zkušenostem zaměstnanců. Díky svému strojnímu vybavení jsme schopni nabídnout spolupráci v mnoha odvětvích strojírenské výroby. Máme mnohaleté zkušenosti v armádních zakázkách, pracujeme s moderními technologiemi.

Vyrábíme tvarové výpalky velkých rozměrů - ocelové, nerezové, hliníkové výpalky z tenkých plechů, výpalky z tlustých ocelových plechů.

Pokud dodáte vlastní výkresovou dokumentaci, vyrobíme výpalky z profilů dle Vašich požadavků, dále také těžké svařence z masivních plechových dílů, podvozky stavebních nebo silničních strojů, nebo lehké svařence - nádrže, lžíce, lopaty, ramena výložníků a teleskopická ramena pro stavební a silniční stroje.

Realizujeme zakázky po celé České republice.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Multifunkční nakladač a nosič nářadí Dapper 5000 - pomocník pro všechny práce

Multifunkční nakladač a nosič nářadí Dapper 5000 - pomocník pro všechny ...

Pokud hledáte univerzální a výkonný stroj pro práce ve stavebnictví, zemědělství nebo pro zahradnické práce, tak je pro vás ideální multifunkční nakladač a nosič nářadí Dapper 5000 od firmy VOP!

VOP CZ, s.p.
Servis, rekonstrukce a opravy bojových, vyprošťovacích i velících tanků

Servis, rekonstrukce a opravy bojových, vyprošťovacích i velících tanků

VOP CZ, s.p. poskytuje servis, rekonstrukce, modernizace a opravy tanků převážně pro armádu České republiky, ale také pro zahraniční zákazníky.

VOP CZ, s.p.
Robotické pozemní systémy - vysoce automatizovaný kolový robot pro armádu

Robotické pozemní systémy - vysoce automatizovaný kolový robot pro ...

Budoucností každé vyspělé armády jsou robotické pozemní systémy, a proto je zde firma VOP CZ, která se zaměřuje na vývoj vysoce automatizovaného kolového robota Taros V2.

VOP CZ, s.p.
Speciální lopaty, lžíce a ramena pro stavební, silniční stroje - výroba

Speciální lopaty, lžíce a ramena pro stavební, silniční stroje - výroba

Důležitou součástí stavebních strojů jsou nejen ramena, ale také lopaty a lžíce. Proto se ve firmě VOP CZ specializují na výrobu lehkých svařenců pro malé, střední silniční a stavební stroje.

VOP CZ, s.p.
Pásová, kolová, ženijní technika, opravy vojenské techniky

Pásová, kolová, ženijní technika, opravy vojenské techniky

VOP CZ, s.p. se sídlem v Šenově u Nového Jičína se zabývá opravami, servisem, údržbou vojenské techniky: - pásová technika - tanky - školení specialistů, dodávka náhradních dílů - bojové vozidla pěchoty (BMP) - obrněné transportéry - speciální nástavby na podvozku BMP - návrhy, výroba - ...

VOP CZ, s.p.
Strojírenská výroba, soustružnické, frézařské práce

Strojírenská výroba, soustružnické, frézařské práce

Naše firma nabízí výrobu: - výpalky - masivní svařence (svařované konstrukce z masivních plechových dílů) - ramena bagrů, lžíce, lopaty pro nákládku sypkých materiálů - horní, spodní díly podvozků stavebních, silničních strojů a manipulační techniky - palivové, olejové, hydraulické ...

VOP CZ, s.p.
Výroba, opravy, servis, údržba vojenské techniky

Výroba, opravy, servis, údržba vojenské techniky

Nabízíme výrobu, opravy, servis, údržbu, modernizaci, rekonstrukci vojenské techniky: - tanky (servis, údržba, běžné opravy) - BVP (BMP) - bojové vozidla pěchoty - obrněné transportéry (opravy, modernizace, školení specialistů, dodávka náhradních dílů) - oprava, rekonstrukce historické ...

VOP CZ, s.p.