Microsite byla vložena dne:08.01.2015
ID microsite: 37113, počet zhlédnutí:  146
Zadavatelem microsite je firma

VOP CZ, s.p.

Strojírenská výroba-tvarové výpalky z kovů, těžké svařence

Strojírenská výroba-tvarové výpalky z kovů, těžké svařenceStrojírenská výroba-tvarové výpalky z kovů, těžké svařenceStrojírenská výroba-tvarové výpalky z kovů, těžké svařence

Strojírenská firma VOP CZ, s.p. se sídlem v Novém Jičíně dosahuje vysoké kvality díky technologickému vybavení a bohatým, více než dvacetiletým zkušenostem zaměstnanců.
Díky svému strojnímu vybavení jsme schopni nabídnout spolupráci v mnoha odvětvích strojírenské výroby.
Máme mnohaleté zkušenosti v armádních zakázkách, pracujeme s moderními technologiemi.

Vyrábíme tvarové výpalky velkých rozměrů - ocelové, nerezové, hliníkové výpalky z tenkých plechů, výpalky z tlustých ocelových plechů.
Pokud dodáte vlastní výkresovou dokumentaci, vyrobíme výpalky z profilů dle Vašich požadavků, dále také těžké svařence z masivních plechových dílů, podvozky stavebních nebo silničních strojů, nebo lehké svařence - nádrže, lžíce, lopaty, ramena výložníků a teleskopická ramena pro stavební a silniční stroje.

Realizujeme zakázky po celé České republice.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Multifunkční nakladač a nosič nářadí Dapper 5000 - pomocník pro všechny práce

Multifunkční nakladač a nosič nářadí Dapper 5000 - pomocník pro všechny ...

Pokud hledáte univerzální a výkonný stroj pro práce ve stavebnictví, zemědělství nebo pro zahradnické práce, tak je pro vás ideální multifunkční nakladač a nosič nářadí Dapper 5000 od firmy VOP!

VOP CZ, s.p.
Speciální lopaty, lžíce a ramena pro stavební, silniční stroje - výroba

Speciální lopaty, lžíce a ramena pro stavební, silniční stroje - výroba

Důležitou součástí stavebních strojů jsou nejen ramena, ale také lopaty a lžíce. Proto se ve firmě VOP CZ specializují na výrobu lehkých svařenců pro malé, střední silniční a stavební stroje.

VOP CZ, s.p.
Robotické pozemní systémy - vysoce automatizovaný kolový robot pro armádu

Robotické pozemní systémy - vysoce automatizovaný kolový robot pro ...

Budoucností každé vyspělé armády jsou robotické pozemní systémy, a proto je zde firma VOP CZ, která se zaměřuje na vývoj vysoce automatizovaného kolového robota Taros V2.

VOP CZ, s.p.
Pásová, kolová, ženijní technika, opravy vojenské techniky

Pásová, kolová, ženijní technika, opravy vojenské techniky

VOP CZ, s.p. se sídlem v Šenově u Nového Jičína se zabývá opravami, servisem, údržbou vojenské techniky: - pásová technika - tanky - školení specialistů, dodávka náhradních dílů - bojové vozidla pěchoty (BMP) - obrněné transportéry - speciální nástavby na podvozku BMP - návrhy, výroba - ...

VOP CZ, s.p.
Strojírenská výroba, soustružnické, frézařské práce

Strojírenská výroba, soustružnické, frézařské práce

Naše firma nabízí výrobu: - výpalky - masivní svařence (svařované konstrukce z masivních plechových dílů) - ramena bagrů, lžíce, lopaty pro nákládku sypkých materiálů - horní, spodní díly podvozků stavebních, silničních strojů a manipulační techniky - palivové, olejové, hydraulické ...

VOP CZ, s.p.
Výroba, opravy, servis, údržba vojenské techniky

Výroba, opravy, servis, údržba vojenské techniky

Nabízíme výrobu, opravy, servis, údržbu, modernizaci, rekonstrukci vojenské techniky: - tanky (servis, údržba, běžné opravy) - BVP (BMP) - bojové vozidla pěchoty - obrněné transportéry (opravy, modernizace, školení specialistů, dodávka náhradních dílů) - oprava, rekonstrukce historické ...

VOP CZ, s.p.