Řezání a vysekávání plechů kvalitně, rychle a přesně
Řezání a vysekávání plechu je složitá práce pro zkušené odborníky. A právě ty najdete v naší firmě S & Ř, CH KOVO, která na českém trhu působí již více než 20 let. Pro řezání plechu využíváme speciální laserovou technologii, naopak vysekávání plechu se uskutečňuje na CNC strojích. Díky kvalitním strojům a technologiím ručíme za přesnou a kvalitní výrobu. I proto je našimi zákazníky vice než 240 firem z různých oborů a kromě tuzemských zakázek naše zboží dodáváme také do zahraničí.
Prodej plodin i chemických přípravků pro jejich ochranu nabízí VP AGRO
Spolehlivým dodavatelem semen a osiv polních plodin je společnost VP AGRO Praha. Koupíte u nás kvalitní osiva cukrové řepy, kukuřice, obilnin, řepky nebo slunečnice. Pro úrodu a dobrou sklizeň je podstatná i výživa a ochrana rostlin. Nabízíme proto hnojiva a chemické přípravky, kterými ochráníte plodiny před různými škůdci a chorobami.
AGRO ŽLUNICE, a.s.
Žlunice
Revize, kontroly plynových zařízení, kotlů, sporáků, plynovodů - pohlídáme lhůty revizí
Přípravky BOCHEMIT® vám zaručí profesionální a dlouhodobou ochranu dřeva proti houbám, hmyzu i plísním
Autoklimatizace - diagnostika, servis klimatizace v autě
Interiéry na klíč, ložnice, šatny, pracovny i obývací pokoje – od návrhu po realizaci
3D gravírování - moderní technologie pro frézování písmen, obrázků a znaků
www.agrost.cz
kahoun@agrost.cz
+420 515 217 296, +420 603 545 598
Čerstvé ovoce je základ každého zdravého jídelníčku!Dopřejte si tu sladkou a šťavnatou chuť čerstvě natrhaných hrušek. Pěstujeme, skladujeme a prodáváme hrušky z deseti hektarů půdy.Vlastníme chladírnu s kapacitou 800 tun a třídící linku vodní cestou Greefa na jablka a hrušky.Pěstujeme široký sortiment druhů a odrůd ovoce a díky tomu jej pak můžeme dodávat 10 měsíců v roce.Hrušky můžete objednávat v jakémkoli množství.Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás!Nabídku čerstvého ovoce naleznete na webových stránkách nebo navštivte naši prodejnu ovoce ve Znojmě v areálu Louckého kláštera.
Chutná zelenina a ovoce od firmy Petr Rubeš - soukromý zemědělec z Lysé nad Labem. Zaměřujeme se zejména na pěstování konzumních brambor a jahod. Naše plodiny jsou ryze domácí a vždy čerstvé.
Konzumní brambory a jahody ze svých polí přímo zákazníkům dodává soukromý zemědělec a rolník Petr Rubeš z Lysé nad Labem. České ovoce a zelenina se zárukou kvality.
Ohledně revize plynových kotlů, sporáků, plynovodů a dalších plynových zařízení se obracejte v regionu Zlín, Kroměříž, Zlínský kraj na firmu THERMATIC. Díky znalosti zákona pohlídáme lhůty revizí.
Vsaďte na přípravky BOCHEMIT®, díky kterým dlouhodobě a spolehlivě ochráníte dřevo v interiéru i exteriéru proti hmyzu, houbám i plísním! Používejte přípravky BOCHEMIT® vyráběné v Bochemii Bohumín.
Firma Bodinger s.r.o. v Ostravě se zaměřuje na kompletní řešení interiérů Vašich domovů. Po konzultaci s Vámi vytvoříme návrh a zajistíme realizaci celého interiéru na klíč i s doplňky.