Microsite byla topována dne:06.04.2016
ID microsite: 37062, počet zhlédnutí:  87
Zadavatelem microsite je firma

Schunk Intec s.r.o.

Prodej, dodávka, repase svěráků, paletových systémů, čelistí, upínačů nástrojů Brno

Výrobu, prodej, opravy a repase upínací techniky pro strojírenské firmy, repase svěráků, paletových systémů, čelistí, upínačů provádí Schunk Intec s.r.o., z Brna.

Schunk Intec Brnopaletový systém, dodávka, repase svěráků Brnoupínače nástrojů Brno

Hledáte-li firmu, která provádí prodej, opravy a repase uchopovací a upínací techniky, potom neváhejte a obraťte se na nás.

Mezi činnosti, které provádíme patří výroba, dodávka, opravy a repase upínací a uchopovací techniky pro strojírenské firmy.

Dodáváme také systémy a technologie pro obrábění, upínání obrobků a nástrojů. Na prodej jsou komponenty pro automatizaci - chapadla, kyvné pohony, příslušenství pro roboty, rotační převody a moduly a rychlovýměnné systémy.

Zaměřujeme se na distribuci, prodej NC svěráků, upínačů nástrojů, chapadel, lunet, čelistí, upínacích čelistí a další. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že s námi budete spokojeni.

Více informací najdete na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Upínací a uchopovací technika, upínače nástrojů, chapadla, výroba, velkoobchod, servis Brno

Upínací a uchopovací technika, upínače nástrojů, chapadla, výroba, ...

Specialista na upínací a uchopovací techniku, upínače nástrojů, chapadla, dodávky systémů a technologií pro obrábění a další provádí firma Schunk Intec s.r.o., Brno.

Schunk Intec s.r.o.
Výroba, dodávka upínací techniky, sklíčidel Brno

Výroba, dodávka upínací techniky, sklíčidel Brno

Pracujete ve strojírenství a potřebujete sklíčidla? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše firma Schunk Intec s.r.o., má sídlo v Brně, a v oblasti vývoje a vyrábění sklíčidel se pohybuje dlouhodobě. Sklíčidla jsou celosvětově známá, pro svou vysokou kvalitu. ROTA THW plus, je time set up na ...

Schunk Intec s.r.o.
Upínací technika, upínací čelisti Brno

Upínací technika, upínací čelisti Brno

Hledáte-li upínací techniku, pak neváhejte a kontaktujte naši firmu. Naší činností je výroba, dodávka, servis upínací a uchopovací techniky, systémy a technologie pro obrábění, upínání obrobků, nástrojů (zpravidla řezných). Zabýváme se dodávkou mechanických komponentů pro automatizaci ...

Schunk Intec s.r.o.
Mechatronická 5prstá uchopovací ruka jde do sériové výroby

Mechatronická 5prstá uchopovací ruka jde do sériové výroby

5prstá uchopovací ruka SVH firmy SCHUNK, koncipovaná pro aplikace servisní robotiky, učinila krok k sériové výrobě. Po intenzivní prototypové fázi zařadil SCHUNK antropomorfní uchopovací ruku do standardního modulového programu pro mobilní uchopovací systémy. K dispozici je levá nebo pravá ruka. ...

Schunk Intec s.r.o.
TENDO-E compact, startovací sada za super cenu!

TENDO-E compact, startovací sada za super cenu!

Nabízíme vám TENDO-E compact, hydraulický upínač nástrojů. Startovací sada za výhodnou cenu. Sada obsahuje 5 x GZB-S o 20 typ KD 1 x Stahovák pouzdra 1 x Ovládací klíc 1 x Exkluzivní balení od 7514,- Kc Více informací na www.cz.schunk.com nebo telefonicky na čísle 00420-531 022 061

Schunk Intec s.r.o.