Microsite byla topována dne:27.03.2015
ID microsite: 36727, počet zhlédnutí:  352
Zadavatelem microsite je firma

Untraco v.o.s.

Dětské tréninkové plenkové kalhotky, natahovací plenky Ostrava

Dětské tréninkové plenkové kalhotky OstravaNatahovací plenky Ostrava

Chcete své dítě naučit chodit na nočník?

UNTRACO, v.o.s. doporučuje zakoupit speciální dětské plenkové kalhotky Bambo Nature Pants – Junior nebo XL. Jde o tréninkové natahovací plenky, které si Vaše dítě při troše tréninku zvládne samo sundat i nasadit.

Plenkové kalhoty jsou univerzální, vhodné pro děvčata i chlapce – jsou hypoalergenní, oceněné prestižní severskou ekoznámkou SWAN. Nemusíte mít strach z úniku tekutiny z pleny, okamžitě dochází k přeměně na gel a je zajištěno stálého pocitu suchosti.

Distributorem plenkových kalhotek Bambo je firma UNTRACO, v.o.s. Ostrava, která provozuje internetový obchod ABENA.CZ.
V eshopu naleznete nejen řadu natahovacích plenek, ale dětské pleny už od narození – Bambo Nature 1 new born, 2 mini, 3 midi, 4 maxi, 5 junior, 6 XL.

Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout v sídle společnosti Ostrava-Poruba, Slavíkova 6139/18c nebo Vám je do tří pracovních dnů doručíme v rámci celé ČR.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pratelné spodní prádlo pro ženy a muže - diskrétní pomoc při inkontinenci

Pratelné spodní prádlo pro ženy a muže - diskrétní pomoc při ...

Diskrétní pomoc při inkontinenci vám zajistí spolehlivé absorpční inkontinenční pomůcky - pratelné spodní prádlo pro ženy a muže od společnosti Untraco z Ostravy.

Untraco v.o.s.
Neparfémované jednorázové vlhčené mycí žínky pro osobní hygienu těla bez použití vody a mýdla

Neparfémované jednorázové vlhčené mycí žínky pro osobní hygienu těla ...

Neparfémované jednorázové vlhčené mycí žínky, které jsou ideální pro mytí těla bez použití vody a mýdla Vám dodá společnost Untraco, v. o. s. sídlící v Ostravě.

Untraco v.o.s.
Inkontinence - inkontinenční pleny a kalhotky pro dospělé za snížené ceny

Inkontinence - inkontinenční pleny a kalhotky pro dospělé za snížené ...

Inkontinenční pleny a kalhotky pro dospělé za snížené ceny nakoupíte na e-shopu ostravské firmy UNTRACO, v.o.s., která je výhradním distributorem dánské společnosti ABENA A/S.

Untraco v.o.s.
Dětské pleny BAMBO NATURE - plenky pro maximální ochranu a pohodlí vašeho dítěte

Dětské pleny BAMBO NATURE - plenky pro maximální ochranu a pohodlí ...

Plenky pro maximální ochranu a pohodlí vašeho dítěte – to jsou dětské pleny BAMBO NATURE, které prodává společnost Untraco, v. o. s. z Ostravy.

Untraco v.o.s.
Inkontinenční pomůcky pro ženy i muže - vložky, vložné pleny, plenkové kalhotky

Inkontinenční pomůcky pro ženy i muže - vložky, vložné pleny, plenkové ...

Trápí-li Vás inkontinenční problémy, společnost Untraco, v.o.s. z Ostravy je tou nejlepší volbou. Má široký výběr inkontinenčních pomůcek jak pro ženy, tak i pro muže, díky kterým se budete cítit lépe

Untraco v.o.s.
Inkontinenční pomůcky pro dospělé - podložky, fixační kalhotky a body zajišťující pohodlí

Inkontinenční pomůcky pro dospělé - podložky, fixační kalhotky a body ...

Inkontinenční pomůcky pro dospělé Vám pomohou vyřešit problémy s inkontinencí. Objednávat je můžete na e-shopu firmy Untraco, v. o. s., která je výhradním distributorem společnosti ABENA A/S.

Untraco v.o.s.
Inkontinenční vložky, pleny, plenkové kalhotky pro dospělé - vhodné pomůcky při inkontinenci

Inkontinenční vložky, pleny, plenkové kalhotky pro dospělé - vhodné ...

Pokud hledáte vhodné pomůcky při inkontinenci, pak firma Untraco, v.o.s. z Ostravy je pro Vás ta pravá. Nabízí široký výběr inkontinenčních vložek, plen a navlékacích plenkových kalhotek pro dospělé.

Untraco v.o.s.
Ekologické jednorázové nádobí a příbory vhodné pro cateringové firmy, velkoobchod i domácnosti

Ekologické jednorázové nádobí a příbory vhodné pro cateringové firmy, ...

Ekologické jednorázové nádobí a příbory, které jsou vhodné jak pro cateringové firmy, velkoobchod tak pro supermarkety, zajišťuje společnost Untraco v.o.s. se sídlem v Ostravě.

Untraco v.o.s.
Školící středisko Abena s komfortním ubytováním a parkováním zdarma

Školící středisko Abena s komfortním ubytováním a parkováním zdarma

Společnost Untraco v.o.s. Vám nabízí perfektní prostory školícího střediska Abena i s komfortním ubytováním a parkováním zdarma k pronájmu. Středisko se nachází na Pustkovecké 146/11 v Ostravě Porubě.

Untraco v.o.s.
Tréninkové kalhotky, trénovací plínky BAMBO - ušetří námahu dětem i maminkám

Tréninkové kalhotky, trénovací plínky BAMBO - ušetří námahu dětem i ...

Tréninkové kalhotky, trénovací plínky BAMBO pro děti, které vám nabízíme ve společnosti UNTRACO, oceníte zejména v době, kdy se dítě učí chodit na nočník. Ušetří námahu dětem i maminkám.

Untraco v.o.s.
Jednorázové rukavice a textilní pratelné podložky Ostrava

Jednorázové rukavice a textilní pratelné podložky Ostrava

Využijte výhodné akční nabídky firmy UNTRACO, v.o.s.! V eshopu www.abena.cz došlo k trvalému snížení ceny u následujícího zboží: -jednorázové vyšetřovací rukavice – vinylové, latexové, gumové, plastové -ochranné bavlněné rukavice -absorbční podložky pro nemocné na ochranu lůžka – textilní ...

Untraco v.o.s.
Dětské pleny Bambo Air Plus-výprodej skladových zásob Ostrava

Dětské pleny Bambo Air Plus-výprodej skladových zásob Ostrava

Pokud máte doma novorozeně nebo malé dítě, které se neobejde bez plenek, jistě vyhledáváte akce a slevy na dětské plenky. Usnadněte si nákupy, využijte výprodeje skladových zásob v e-shopu ABENA.CZ, na dětské pleny Bambo Air Plus máme slevu až 50procent. Nákup Vás tedy vyjde velice levně – 1 ks ...

Untraco v.o.s.
Umělé sladidlo Sweetiva-přírodní náhrada cukru Ostrava

Umělé sladidlo Sweetiva-přírodní náhrada cukru Ostrava

Pokud ze zdravotních důvodů, nebo z vlastního rozhodnutí, máte z jídelníčku vyřazeny přírodní cukry, je pro Vás efektivní náhradou přírodního cukru speciální sladidlo Sweetiva na bázi steviových glykosidů. Sweetiva nahrazuje všechna umělá sladidla - je 200 až 300x sladší než cukr a přitom je bez ...

Untraco v.o.s.
Vlhčené ubrousky Bambo Nature za super cenu 22Kč, Ostrava

Vlhčené ubrousky Bambo Nature za super cenu 22Kč, Ostrava

Nepropásněte výhodný nákup vlhčených čistících ubrousků Bambo Nature ! Firma UNTRACO, v.o.s. v eshopu ABENA.CZ nabízí vlhčené ubrousky na pokožku za super cenu 22Kč, pouze do vyprodání zásob. Ubrousky Bambo Nature obsahují neparfémované zvláčňující dětské mléko a mandlový olej. Neobsahují ...

Untraco v.o.s.
E-shop zdravotní pomůcky, kosmetika Ostrava

E-shop zdravotní pomůcky, kosmetika Ostrava

UNTRACO, v.o.s. nabízí e-shop se zdravotními pomůckami a kosmetikou: - pomůcky pro inkontinenci, inkontinenční vložky, anatomicky tvarované pleny pro muže i ženy - výběr podle stupňů inkontinence - podložky pod nemocné jednorázové i textilní - nepropustná prostěradla, podložky - fixační ...

Untraco v.o.s.
Máte problém s únikem moči?

Máte problém s únikem moči?

Máte problém s únikem moči? UNTRACO, v.o.s. nabízí prodej: - při I.stupni inkontinence nabízíme Abri Light vložky pro může i ženy - při II.stupni inkontinence nabízíme Abri San vložné pleny, Abri San Air plus vložné pleny, Abri San speciál vložná plena, Delta San vložné pleny, Abri-Man skládané ...

Untraco v.o.s.
Prodej, e-shop zdravotnické, hygienické pomůcky, kosmetika ABENA, Ostrava

Prodej, e-shop zdravotnické, hygienické pomůcky, kosmetika ABENA, ...

UNTRACO, v.o.s. nabízí prodej, velkoobchod, e-shop: - hygienické pomůcky pro inkontinenci - fixační pomůcky (fixační kalhotky, fixační body) - podložky - kosmetika ABENA - jednorázové testy (ovulační test) - dětské plenkové kalhotky - výrobky pro intimní hygienu - polohovací stolek k ...

Untraco v.o.s.