Microsite byla topována dne:10.01.2017
ID microsite: 36434, počet zhlédnutí:  344

Maskérský rekvalifikační kurz, který z vás udělá profesionálního maskéra Praha

Naše maskérské kurzy, které probíhají v maskérské škole Fazamakeup Praha, z vás vychovávají profesionální maskéry a odborníky na zvláštní efekty.

Obdivujete precizní práci filmových a uměleckých maskérů, ale vaše snažení se jejich výsledkům ani trochu nepodobá?
Dráha uměleckého maskéra se vám díky našemu tříměsíčnímu maskérskému kurzu velmi přiblíží. Během 144 hodinových lekcí se dozvíte vše potřebné od historie této profese až po její současné trendy. Dozvíte se jak pracovat s parukami, make – upem i ostatními doplňky, které jsou pro práci maskéra nezbytné. U nás se naučíte například:

- Civilní účesy
- Divadelní líčení
- Filmové líčení
- Civilní líčení
- Výrobu latexových doplňků

Po absolvování rekvalifikačního maskérského kurzu obdržíte certifikát, který je platný na území celé České republiky a otevře vám tak dveře do světa profesionálních maskérů.

Pro milovníky speciálních efektů je tu pak náš druhý kurz, který vás naučí základy tvorby speicálních efektů a masek, které se často využívají v divadle i filmu. Naučíte se kreslit, modelovat i odlévat masky z nejrůznějších materiálů. Po skončení tříměsíčního kurzu tak budete schopni sami vyrobit, nalíčit i naaranžovat masku, za kterou by se nestyděli ani ti nejlepší profíci. Docházka na oba kurzy je individuální, v cestě za vaším snem o dráze maskéra filmových hvězd vám tak už nic nestojí.

Maskérský rekvalifikační kurz v Maskérské škole Fazamakeup

Rekvalifikační maskérský kurz, který se věnuje úpravě vlasů a paruk, dále pak uměleckému makeupu pořádáme v naší Maskérské škole Fazamakeup.

Maskérský tříměsíční rekvalifikační kurz

pan Petr Fadrhons - maskérMaskérské služby PrahaMaskérský kurz PrahaVytvoření masky - obličejDivadelní líčení PrahaMaskérská škola Praha

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Divadelní a filmový maskér Praha – speciální líčení, vytváření efektů a tvorba masky

Divadelní a filmový maskér Praha – speciální líčení, vytváření efektů a ...

Natáčíte film nebo připravujete muzikál? Máte pozvání na maškarní a chcete masku vypracovanou do nejmenších detailů? Vyhledejte služby divadelního a filmového maskéra Petra Fadrhonse z Prahy.

Maskérská škola Praha Petr Fadrhons - Fazamakeup
Filmová a divadelní Maskérská škola - pod vedením Petra Fadrhonse

Filmová a divadelní Maskérská škola - pod vedením Petra Fadrhonse

Maskérská škola Praha je tím nejlepším místem pro každého, kdo se chce naučit vytvářet na lidských obličejích fascinující díla.

Maskérská škola Praha Petr Fadrhons - Fazamakeup
Kurz speciálních efektů a líčení  Praha - Modelace, odlévání, líčení a úpravy masek

Kurz speciálních efektů a líčení Praha - Modelace, odlévání, líčení a ...

Maskérská škola FaZa makeup Praha nabízí kurzy speciálních efektů, kde se účastníci naučí moderním technikám, díky kterým všechny masky působí až neuvěřitelně věrohodným dojmem.

Maskérská škola Praha Petr Fadrhons - Fazamakeup
Rekvalifikační maskérský kurz, kurz speciálních efektů

Rekvalifikační maskérský kurz, kurz speciálních efektů

Mrtvoly, skřítci i Marie Antoinetta ožívají dnes a denně pod rukama lektorů naší maskérské školy. Chcete umět i vy kouzlit s vlasy a líčením? Přihlaste se do maskérského rekvalifikačního kurzu či do kurzu speciálních efektů. Maskérský rekvalifikační kurz trvá tři měsíce, obsahuje 144 hodinových ...

Maskérská škola Praha Petr Fadrhons - Fazamakeup
Tříměsíční maskérský kurz Praha

Tříměsíční maskérský kurz Praha

Maskérská škola v Praze vedená panem Petrem Fadrhonsem nabízí s pověřením a souhlasem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy maskérské kurzy v Praze, které se stále těší větší a větší oblibě. Tříměsíční kurz je určen pro výkon činnosti maskér-maskérka. Úprava vlasů Umělecký Civilní ...

Maskérská škola Praha Petr Fadrhons - Fazamakeup
Tříměsíční kurz efektů Praha

Tříměsíční kurz efektů Praha

Maskérská škola v Praze vedená uznávaným maskérem panem Petrem Fadrhonsem nabízí tříměsíční kurzy efektů, které se v poslední době stávají více a více aktuální. Základy a tvorba speciálních efektů: - účastník kurzu se naučí postupy pro realizaci speciálních efektů, které jsou potřebné pro ...

Maskérská škola Praha Petr Fadrhons - Fazamakeup