Microsite byla topována dne:10.02.2016
ID microsite: 36405, počet zhlédnutí:  111
Zadavatelem microsite je firma

KOVOVÝROBA Herůfek

Zámečnické práce, Bořetice, jižní Morava

Zámečnické práce Herůfek

Hledáte spolehlivou firmu, která nabízí zámečnické práce na jižní Moravě, pak se obraťte na firmu KOVOVÝROBA Herůfek, která sídlí v obci Bořetice na jižní Moravě nabízí kvalitní zámečnickou výrobu, prodej zámečnických potřeb a zámečnické práce.


Zámečnické práce, zámečnická výroba:
-ocelové konstrukce, nosné ocelové konstrukce, atipické ocelové konstrukce, panely, opláštění izolovaných hal, opláštění neizolovaných hal, rekonstrukce hal, rekonstrukce kancelářských prostor, obloukové světlíky, sedlové světlíky, sedlové vazníky, šikmé vazníky, sloupy, paždíky, ocelové dveře, ocelová vrata, okna, zastřešení, klempířské práce, možnost provedení v různých barvách, kontejnery stavební neizolované a izolované, balkony, přístřešky, markýzy, žáruvzdorné dveře, kabelové bubny, schodiště, zábradlí, ploty, mříže, žebříky, zahradní nábytek, zámečnické práce, šnekové podavače, stavební plošiny, kabelové vozíky, stohovací palety, vybavení pro psí cvičiště, výroba z černé oceli, svářečské práce, povrchová úprava, prodej hutního materiál.

Pro více informací nás kontaktujete telefonicky a nebo osobě navštivte naši firmu v Bořeticích na jižní Moravě rádi Vám všechny Vaše otázky zodpovíme popřípadě se domluvíme na práci a spolupráci.

Věříme že budete s našimi zámečnickými prácemi spokojeni.

Navštívit můžete i naše webové stránky.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Zámečnictví, zámečnické práce, zámečnická výroba, zakázková kovovýroba Břeclav

Zámečnictví, zámečnické práce, zámečnická výroba, zakázková kovovýroba ...

Zámečnictví, zámečnické práce, zámečnická výroba, zakázková kovovýroba, stavební zámečnictví od firmy Kovovýroba Herůfek v Břeclavi - kvalitní práce zkušených zámečníků.

KOVOVÝROBA Herůfek
Svařování oceli a ocelových konstrukcí, kovovýroba, ocelové konstrukce hal Břeclav

Svařování oceli a ocelových konstrukcí, kovovýroba, ocelové konstrukce ...

Svařování oceli a ocelových konstrukcí, kovovýroba, ocelové konstrukce hal, atypické a nosné konstrukce od firmy KOVOVÝROBA Herůfek v Břeclavi - dlouholeté zkušenosti v oboru, kvalitní práce.

KOVOVÝROBA Herůfek
Kovovýroba se zámečnickými prácemi Břeclav, stavební zámečnictví

Kovovýroba se zámečnickými prácemi Břeclav, stavební zámečnictví

Kovovýroba se zámečnickými prácemi, stavební zámečnictví, zámečnická výroba, zámečnictví na zakázku, zakázková kovovýroba od firmy KOVOVÝROBA Herůfek v Bořeticích v okrese Břeclav.

KOVOVÝROBA Herůfek
Ocelové konstrukce, ocelové haly, kovovýroba Bořetice

Ocelové konstrukce, ocelové haly, kovovýroba Bořetice

Ocelové konstrukce, brány, vrata, schodiště, mříže, ocelové haly, svařování oceli kovovýroba od firmy KOVOVÝROBA Herůfek v Bořeticích.

KOVOVÝROBA Herůfek
Zámečnické práce, svařování oceli Bořetice

Zámečnické práce, svařování oceli Bořetice

Výroba, prodej, montáž, služby: -ocelové konstrukce nosné i atipické -panely sendvičové, trapézové, PUR -opláštění izolovaných a neizolovaných hal -haly skladovací, sportovní výrobní -rekonstrukce hal a kancelářských prostor -obloukové a sedlové světlíky -sedlové i šikmé vazníky -sloupy a ...

KOVOVÝROBA Herůfek
Svařování oceli, zámečnické práce Břeclav

Svařování oceli, zámečnické práce Břeclav

KOVOVÝROBA Herůfek Vám nabízí výrobu, prodej a montáž jak menších výrobků tak technologicky větších celků. Nabízíme: -svařené ocelové konstrukce -ocelové schodište - točité, klasické -ocelové zábradlí -svařované ocelové brány - křídlové, posuvné -stavební kontejnery -ocelové konstrukční ...

KOVOVÝROBA Herůfek