Zadavatelem microsite je firma SURGEO, s.r.o.


Zeměměřické práce, zaměření hranice pozemku, geodézie

Zeměměřické práce, zaměření hranice pozemku, geologie, geodézie, vyhotovení geometrických plánů, vytyčení pozemků od firmy SURGEO, s.r.o. v Hodoníně.Potřebujete si nechat vyměřit hranice pozemku a hledáte firmu co nabízí zeměměřické práce, pak neváhejte a využijte našich dlouholetých zkušeností v oblasti zeměměřictví, geologie a geodézie!

Ze zeměměřických prací provádíme nejen vyhotovení geometrických plánů, ale i zaměření hranice pozemku a vytyčení pozemků, dále zajistíme geodetické podklady pro projekční činnost, polohopisné a výškopisné zaměření skutečného stavu, vytvoření digitálního modelu terénu (DMT).
Provádíme i měření a výpočet pořadů a bodů polohových a výškových bodových polí, měření GPS - účelové mapy, základní plány firem a závodů, měst a obcí v digitální podobě a digitální zaměření inženýrských sítí, výpočty kubatury skládek.

Naše ceny jsou smluvní.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Geologické práce jižní Morava - inženýrská geologie, hydrogeologie

Geologické práce jižní Morava - inženýrská geologie, hydrogeologie

Geologické práce jižní Morava - inženýrská geologie, hydrogeologie, ložisková geologie a ochrana životního prostředí od firmy SURGEO, s.r.o. v Hodoníně.


Geologické, geodetické a zeměměřičské práce, jižní Morava

Geologické, geodetické a zeměměřičské práce, jižní Morava

Geologické, geodetické a zeměměřičské práce, ložiskové a hydrogeologické průzkumy a posudky, geometrické plány, pozemkové projekce od firmy SURGEO, s.r.o v Hodoníně na jižní Moravě.


Geodetická kancelář, geodetické práce a měření, geologie Hodonín

Geodetická kancelář, geodetické práce a měření, geologie Hodonín

Geodetická kancelář, geodetické práce a měření, geologie, geodetika, vytýčení staveb, terénní úpravy a zaměření skutečného stavu provedení staveb od firmy SURGEO, s.r.o. v Hodoníně.
>
>