Microsite byla topována dne:30.07.2015
ID microsite: 36160, počet zhlédnutí:  84
Zadavatelem microsite je firma

STORES Bruntál, s.r.o.

Zámky, železářství, stavební kování, e – shop, Bruntál

Ušetřete čas i peníze a navštivte e – shop - železářství bruntálské firmy Stores. Najdete zde zámky s veškerým příslušenstvím i stavební kování. To vše od osvědčených dodavatelů a za výhodné ceny.

Vybrat bezpečný a funkční zámek za přijatelnou cenu není snadné. Proto vám nabízíme hned několik druhů zadlabacích i vícebodových zámků od firmy HOBES, která je zárukou kvality. Dodáme vám také příslušenství, které budete při instalaci zámku potřebovat. V oblasti stavebního kování spolupracujeme pouze s nejlepšími firmami, můžeme vám tak nabídnout široký sortiment a skvělé ceny.

A s jakými firmami ještě spolupracujeme?

- TKZ
- BRANO
- Tokoz
- FAB
- MASSAG
- KOMAS

Objednání zboží přes nás e – shop je rychlé a bez zbytečného čekání. Zámky a další železářské zboží dodáme na dobírku, nebo pomocí zásilkové služby do několika dní, vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Firma Stores ale není pouze internetový obchod. Úspěšně se zabýváme také prodejem ručního a elektrického nářadí, spojovacího materiálů, nebo zednických potřeb. U nás si tak vybere opravdu každý. Pro pány nabízíme širokou škálu vrtaček, pil, brusek, tavných pistolí a dalších užitečných pomocníků. Dámy zase ocení nabídku zahrádkářských potřeb. Stores je zkrátka ráj pro každého kutila.

Železářské zbožíZámky BruntálŽelezářstvíStavební kováníZámkyE-shop železářství

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
E-shop nábytkové kování, železářské zboží za akční ceny Bruntál

E-shop nábytkové kování, železářské zboží za akční ceny Bruntál

Nábytkové kování nakoupíte na e-shopu firmy STORES Bruntál, s.r.o., ve kterém najdete širokou nabídku nábytkového kování HOBES, TKZ, Tokoz, FAB, Rostex, BRANO, MASSAG, KOMAS. Za akční ceny u nás nakoupíte: - vícebodové zámky - zapadací plechy - stavěč dveří - zámky se zádlabem - držáky ...

STORES Bruntál, s.r.o.
Prodej, velkoobchod, železářství, spojovací materiál, Bruntál

Prodej, velkoobchod, železářství, spojovací materiál, Bruntál

Nabízíme širokou škálu produktů firem ROSTEX, FAB, KOMAS, BRANO, TOKOZ, HOBES, TKZ, MASSAG aj. Prodej, velkoobchod s železářským zbožím: - dveřní zavírače - dveřní kování - bezpečnostní kování - nábytkové, stavební, dveřní, okenní kování - visací a lankové zámky - zadlabací, průmyslové zámky ...

STORES Bruntál, s.r.o.