Microsite byla topována dne:25.04.2017
ID microsite: 36109, počet zhlédnutí:  251
Zadavatelem microsite je firma

BIPO, společnost s. r. o.

Ochranné povlaky autosedaček, mikrotenové sáčky, Liberec

Výroba - Ochranné povlaky autosedaček, mikrotenové sáčky ve firmě BIPO, společnost s. r. o. v Příšovicích nedaleko Liberce.

Čalounění a potahy dnešních automobilů jsou velice citlivé, a proto je nutné zajistit jim dostatečnou ochranu. Firma Bipo z Liberce proto nabízí jednorázové ochranné povlaky autosedadel nejen pro samotné výrobce sedaček, ale také pro autoservisy. Naše ochranné povlaky sedaček zajistí, že vaše sedadlo zůstane i během náročné opravy auta neporušené.

Ochranné povlaky potahů a autosedaček dodáváme v několika rozměrech. Na vaše přání je také potiskneme logem firmy, nebo jiným nápisem. Jednorázové ochranné povlaky dodáváme v balení po 100 nebo 200 kusech, váš autoservis nebo výrobna autosedadel tak může poskytnout ten nejlepší servis všem klientům.

Firma Bipo se však nezabývá pouze výrobou ochranných povlaků na potahy a autosedadla. Jaké zboží u nás ještě najdete?

· Mikrotenové sáčky
· Navíjené plachty a pytle
· Velkoprostorové pytle
· Ochranné pytle na uskladnění pneumatik

Mikrotenové sáčky a pytle vyrobíme přesně podle vašich požadavků. Dodáme vám tak standardní mikrotenové sáčky ve velkém množství, ale i kusy velmi atypických rozměrů. Potřebujete zpracovat velké množství odpadu? Zvolte naše velkoprostorové pytle. Pevné pytle s bočními sklady jsou vhodné k použití v továrnách i jako vystýlka do přepravních obalů.

Ochranné povlaky autosedačekČalounění a potahy dnešních automobilůSáčky Liberecmikrotenové sáčky, LiberecOchranné povlaky autosedaček, mikrotenové sáčky, Liberec

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výbroba,  jednorázové ochranné povlaky autosedadel, autosedček,polyetylén

Výbroba, jednorázové ochranné povlaky autosedadel, ...

Vyrábíme jednorázové polyetylénové ochranné povlaky autosedadel a autosedaček pro autoservisy a výrobce sedaček v bílé barvě nebo s potiskem.

BIPO, společnost s. r. o.
Výroba mikrotenové sáčky, velkoobjemové pytle, ochranné povlaky sedadel, Liberec

Výroba mikrotenové sáčky, velkoobjemové pytle, ochranné povlaky ...

Vyrábíme mikrotenové sáčky, velkoobjemové pytle i ochranné povlaky sedadel v naší firmy BIPO, společnost s. r. o. BIPO, společnost s. r. o. sídlící nedaleko Liberce.

BIPO, společnost s. r. o.
Ochranné polyetylénové povlaky autosedadel fólie na auto sedadla

Ochranné polyetylénové povlaky autosedadel fólie na auto sedadla

Firma BIPO, společnost s. r. o. vyrábí jednorázové ochranné povlaky autosedadel pro výrobce autosedaček a pro autoservisy. Pro výrobce auto sedadel: -povlaky z průhledné LDPE fólie tloušťky 45 – 60 mikronů -maximální rozměry 900 x 1450 mm -bez potisku -balení po 100 ks -skládané napůl a ...

BIPO, společnost s. r. o.
Plastové obalové materiály, pytle, sáčky, plastové plachty.

Plastové obalové materiály, pytle, sáčky, plastové plachty.

Firma BIPO, společnost s. r. o. vyrábí a dodává: Polyetylénové pytle a sáčky -zakázková výroba podle požadavků zákazníka -s bočním svárem -s dnovým svárem Navíjené polyetylénové plachty a pytle -zakázková výroba podle požadavků zákazníka -balení po 50 až 100 ks -skládané napůl -s ...

BIPO, společnost s. r. o.