Microsite byla topována dne:17.09.2015
ID microsite: 36009, počet zhlédnutí:  134
Zadavatelem microsite je firma

Zdravá Kavárna Zdeněk a Helena Grůzovi

Ubytování v soukromí | Mikulov

Ubytování v soukromí MikulovPříjemné ubytování na jižní Moravěubytování nad zdravou kavárnou Mikulov

Hledáte příjemné ubytování v soukromí na jižní Moravě? Jedete do města Mikulov a hledáte hezké a klidné ubytování?
Firma Zdravá Kavárna Zdeněk a Helena Grůzovi nabízí ubytování ve městě Mikulově na jižní Moravě v soukromí zdravé kavárny.

Nabízíme Ubytování ve čtyřech samostatných pokojích, každý se svým vchodem.

1.pokoj - je dvoulůžkový(možnost až dvou přistýlek) s předsíňkou, kde si můžete uvařit kávu, čaj. Má svou koupelnu s wc(k dispozici je fén).Pokoj č.1 je situovaný s výhledem na náměstí města Mikulova.

2.pokoj - je taky dvoulůžkový, má samostatnou koupelnu + wc(k dispozici fén). Na pokoji je varná konvice. Tento pokoj č.2 je situován do uličky Kapucínská.

3.pokoj - je to romantický dvoulůžkový pokoj se samostatnou koupelnou a wc(k dispozici fén)na pokoji také najdete varnou konvici a výhled z tohoto pokoje je do uličky Kapucínská.

4.pokoj - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí(možnost oddělení postelí)má samostatnou koupelnu + wc a výhled z pokoje č.4 je také do uličky Kapucínská.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši Zdravou Kavárnu ve městě Mikulov na jižní Moravě a informujte se u nás osobně.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme že se Vám u nás bude líbit.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Prodej produktů ACAI Jižní Morava, Mikulov

Prodej produktů ACAI Jižní Morava, Mikulov

Sháníte kvalitní potravinové doplňky z exotického ovoce Acai na Jižní Moravě? Neváhejte a navštivte naši zdravou kavárnu ve městě Mikulově, kde si můžete v potravinové produkty Acai zakoupit. Nabízíme: - Acai v prášku ze kterého můžete připravit různé koktejly, smoothie, rozmíchat s vodou nebo ...

Zdravá Kavárna Zdeněk a Helena Grůzovi
Vysoce kvalitní káva Mikulov, jižní Morava

Vysoce kvalitní káva Mikulov, jižní Morava

Zajímáte se o to jakou kávu pijete? máte rádi kvalitní kávu a rádi by jste si zakoupili vysoce kvalitní kávu? Firma Zdravá Kavárna pana a paní Grůzových Vám nyní nabízí vysoce kvalitní kávu ve ''Zdravé Kavárně'',v Mikulově na jižní Moravě. Naši Zdravou Kavárnu najdete ve městě Mikulov v ...

Zdravá Kavárna Zdeněk a Helena Grůzovi