Microsite byla topována dne:09.03.2017
ID microsite: 35812, počet zhlédnutí:  51
Zadavatelem microsite je firma

FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.

Průmyslové armatury, pohony,pneumatické systémy, výroba krátkozdvihových a nestandardních válců

Pneumatické systémy a průmyslové armatury, výrobu pneumatických "ISO" válců, a výrobu krátkozdvihových, nestandardních a bezpístnocových válců zajistí firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. v Opavě.

Průmyslové armatury OpavaPohony OpavaDodávka - průmyslové armatury, pohony Opava

Jste z okolí Opavy a sháníte firmu zabývající se průmyslovými armaturami a pohony?
V tom případě neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o., sídlí v Brně, ale pobočku najdete také v Opavě.
Naše činnost je zaměřena na oblast pneumatických systémů a průmyslových armatur, výrobu pneumatických "ISO" válců, a výrobu krátkozdvihových a nestandardních válců, bezpístnocových válců OSP-P.
Certifikát systému řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 (audit provedla společnost ITI-TÜV Praha). Naše firma dodává - pneumatické válce,
lineární pneumatické a elektrické pohony, pomocná lineární vedení, průmyslové tlumiče rázů, koncové snímače, ruční-pneumatické-elektrické ventily, ISO ventily, Ex ventily, PIEZO ventily, úpravné jednotky vzduchu, filtry, regulátory, tlakové maznice, vstřikovací maznice, chladící, absorbční a membránové sušiče, vakuová technika, ejektory,
přísavky PIAB pneumatické rotační motory ATLAS COPCO, šroubení, hadice a rychlospojky a jiné. Neváhejte a oslovte nás.

Více informací na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY