Microsite byla topována dne:24.09.2015
ID microsite: 35771, počet zhlédnutí:  75
Zadavatelem microsite je firma

IDEÁLNÍ PODLAHY

Prodej, montáž - bytové podlahy, podlahové krytiny | Brno

ideální podlahy BrnoProdej, montáž - bytové podlahy Brnopodlahové krytiny Brno

Hledáte dodavatele podlahových krytin v Brně a okolí? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás.
Naše firma IDEÁLNÍ PODLAHY, má sídlo v Brně a jsme zaměřeni na prodej a montáž podlahových krytin. Dodáváme všechny bytové podlahy do prodejen, kanceláří, bytů, na úřady, do tělocvičen.
Na výběr máte výrobky od značek QUICK STEP, PAR-KY, Meister, TEKA parguet, TARKETT, EGGER, FORBO, Gerfloor, ESCO, PROJECT FLOORS, FATRA, OBJECTFLOR, MAGNUM. V našem sortimentu jsou podlahy plovoucí, dřevěné, laminátové, parkety, palubky..
Mimo jiné prodáváme také koberce, marmoleum, linoleum, vinylové podlahy, korek, lišty, různá lepidla, dřevotřísku, rošty, bezpečnostní podlahy, mozaiky ze dřeva, vlysy a jiné.
Děláme i podlahářské práce, lajnujeme a lakujeme dřevěné povrchy, pokládáme nové či renovujeme staré parkety, lakujeme, brousíme, lepíme. Provádíme sanaci podlah, nivelaci, odhlučnění podlah. Neváhejte a obraťte se na nás.

Více informací najdete na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Dřevěné dýhové podlahy, odolné lamely, rekonstrukce podlahových krytin, akce Brno

Dřevěné dýhové podlahy, odolné lamely, rekonstrukce podlahových krytin, ...

Rekonstrukce podlah, dřevěné dýhové podlahy, odolné lamely, montáže podlahové krytiny, opravy a rekosntrukce podlah jedině od firmy IDEÁLNÍ PODLAHY, Brno.

IDEÁLNÍ PODLAHY
Podlahářství, bytové podlahy, prodej, montáž Brno

Podlahářství, bytové podlahy, prodej, montáž Brno

Pokud sháníte firmu, která prodává a montuje bytové podlahy, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma IDEÁLNÍ PODLAHY je z Brna a je zaměřena na prodej a montáž podlah. U nás seženete výrobky zn. QUICK STEP, PAR-KY, Meister, TEKA parguet, TARKETT, EGGER, FORBO, Gerfloor, ESCO, PROJECT FLOORS, ...

IDEÁLNÍ PODLAHY
Akce Livyn

Akce Livyn

Dovolte, abychom Vás informovali o podzimní akci LIŠTA ZDARMA LIVYN. Tato promo akce platí pro řadu vinylových podlah LIVYN BALANCE CLICK, LIVYN AMBIENT CLICK a LIVYN BALANCE CLICK PLUS, LIVYN AMBIENT CLICK PLUS. Při každé objednávce podlahy LIVYN BALANCE CLICK, LIVYN AMBIENT CLICK a LIVYN ...

IDEÁLNÍ PODLAHY
PAR-KY PRO Dub Bronze Oak – AKČNÍ CENA 531,- Kč/m2 vč. 21% DPH

PAR-KY PRO Dub Bronze Oak – AKČNÍ CENA 531,- Kč/m2 vč. 21% DPH

Dýhovaná podlaha v akci! Vysoce odolná lamela s dřevěnou dýhou do bytových a lehce namáhaných komerčních prostor se zámkovým spojem Uniclic. Formát 7,2x190x1203 mm. Množství v balení: 2,514 m2. PAR-KY PRO Dub Bronze Oak – AKČNÍ CENA 531,- Kč/m2 vč. 21% DPH.

IDEÁLNÍ PODLAHY
Prodej, renovace - sportovní  podlahy, palubky

Prodej, renovace - sportovní podlahy, palubky

Firma IDEÁLNÍ PODLAHY z Brna, má pro Vás nabídku sportovních podlah a palubek. Dodáváme nové a renovujeme staré dřevěné podlahy. Pokud přemýšlíte o opravě podlahy ve Vaší tělocvičně, obraťte se na nás. Naši odborníci Vám rádi poradí. Vyhotovíme kvalitní povrch, se kterým budete spokojeni. Pomocí ...

IDEÁLNÍ PODLAHY
Akce Meister LC50

Akce Meister LC50

Akce na laminátové podlahy Meister kolekce LC50. cena: 309,- Kč/m2 Soklová lišta 1,- Kč/bm Podložka XPS Starlon 2mm 1,-Kč/m2 Ceny bez DPH

IDEÁLNÍ PODLAHY
AKCE PVC SOLIDTEX

AKCE PVC SOLIDTEX

Akční cena 295, -Kč na PVC GERFLOR SOLIDTEX

IDEÁLNÍ PODLAHY
AKCE Vinylová podlaha

AKCE Vinylová podlaha

Akční cena na vinylové dílce GERFLOR SENSO DRY 255,-Kč/m2 bez DPH

IDEÁLNÍ PODLAHY