Microsite byla vložena dne:04.08.2014
ID microsite: 35705, počet zhlédnutí:  51
Zadavatelem microsite je firma

Zarges CZ, s.r.o.

Technika pro práci ve výškách, prodej, půjčovna modulové lešení Favorit Praha

lešení FavoritTechnika pro práci ve výškáchTechnika pro práci ve výškách, prodej, půjčovna modulové lešení Favorit

Jsme velkoobchodní a maloobchodní prodejna a půjčovna techniky pro práci ve výškách, lešení Favorit.
V naší pražské i brněnské prodejně a půjčovně naleznete různé druhy lešení, žebříků, plošin a jejich příslušenství a doplňků.

Nabízíme Lešení FAVORIT, 0, 7 X 2, 0 M
- stabilní lehké pojízdné hliníkové lešení, lze jej dodatečně zvýšit přídavnými moduly, odpovídá normě HD 1004, třída lešení 3, zatížitelnost 200 kg/m2. Výhodou je rychlé sestavení bez potřeby nářadí. Lešení s výškou 8 a 11 m jsou navíc vybavena trojúhelníkovými výškově nastavitelnými podpěrami.

Modulové hliníkové lešení 0, 7x1, 5m; 0, 7x2, 5m; 1, 35x2, 0m - stabilní a lehké pojízdné hliníkové lešení, lze jej dodatečmě zvýšit přídavnými moduly, norma HD 1004, třída lešení 2, zatížitelnost 150 kg/m2, rychlé sestavení bez potřeby nářadí.

Parametry jednotlivých lešení a jejich prodejní ceny nebo ceny za pronájem, naleznete na našich internetových stránkách.

Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši prodejnu a půjčovnu v Praze na ulici Branická.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Velkoobchod, prodejce, dodavatel a půjčovna beden, boxů, kufrů a přepravek

Velkoobchod, prodejce, dodavatel a půjčovna beden, boxů, kufrů a ...

Velkoobchod, prodej, pronájem, půjčování beden, boxů, přepravek, boxů, kufrů, přepravních beden, palet a dalších logistických doplňků zajišťuje firma Zarges CZ, s.r.o., z Prahy.

Zarges CZ, s.r.o.
Prodej a pronájem hliníkové lešení, hliníkové žebříky|Praha

Prodej a pronájem hliníkové lešení, hliníkové žebříky|Praha

Pokud jste z Prahy a okolí a sháníte firmu, která prodává a pronajímá hliníkové lešení a techniku pro práci ve výškách, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše společnost Zarges CZ, s.r.o., s provozovnou v Praze poskytuje prodej, pronájem hliníkových žebříků PROFI, HOBBY a doplňků k nim, dále pak ...

Zarges CZ, s.r.o.
Prodej a pronájem modulové hliníkové lešení Favorit | Praha

Prodej a pronájem modulové hliníkové lešení Favorit | Praha

Pracujete ve výškách, a potřebujete si pronajmout lešení? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost Zarges CZ, s.r.o., je zaměřena na prodej a pronájem techniky určené pro práci ve výškách - modulové hliníkové lešení Favorit 0,7x2m mod. A+B. Pracovní výška lešení Favorit je 5 m, ...

Zarges CZ, s.r.o.
Přepravky, bedny, boxy, prodej, půjčovna, Praha

Přepravky, bedny, boxy, prodej, půjčovna, Praha

Jsme brněnská firma s provozovnou i v Praze a zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem a půjčovnou logistických doplňků, jako jsou bedny, boxy a přepravky. Vše Vám dodáme na místo určení. V naší široké nabídce naleznete: -etážové vozíky -HI-TECH kontejnery -Medical systems - ...

Zarges CZ, s.r.o.