Microsite byla topována dne:09.11.2016
ID microsite: 35697, počet zhlédnutí:  83
Zadavatelem microsite je firma

IDEÁLNÍ PODLAHY

Podlahářství, bytové podlahy, prodej, montáž, velkoobchod, maloobchod, Brno

Podlahářství, maloobchod, velkoobchod s bytovými podlahami. Dodávku, montáž podlahové krytiny Vám zajistí specialista v oboru IDEÁLNÍ PODLAHY, Brno.

prodej bytových podlah BrnoPodlahářství, bytové podlahy Brnomontáž podlah Brno

Pokud sháníte firmu, která prodává a montuje bytové podlahy, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma IDEÁLNÍ PODLAHY je z Brna a je zaměřena na prodej a montáž podlah.
U nás seženete výrobky zn. QUICK STEP, PAR-KY, Meister, TEKA parguet, TARKETT, EGGER, FORBO, Gerfloor, ESCO, PROJECT FLOORS, FATRA, OBJECTFLOR, MAGNUM.

Dodáváme a montujeme podlahové krytiny pro bytové domy, kanceláře, do prodejen, úřadů, tělocvičen. Dodáváme dřevené, laminátové podlahy, dále sportovní palubky, parkety.

Dále pak si u nás můžete vybrat linoleum, vinylové podlahy, marmoleum, koberce i PVC a další. Nabízíme podlahy na klíč, montujeme plovoucí podlahy, palubky, parkety, položíme Vám koberec, obložíme schody laminátem, dřevěnými materiály i kobercem. Pokládáme čistící zóny (Capri, Matador, Bristol). Můžete si vybrat podlahy různých vzorů dřevin - klasické i exotické. Dále můžeme nabídnout poradenství, dodávku na klíč, slevy a obšívání koberců. Neváhejte a kontaktujte nás.

Více informací na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Mimořádná akce na laminátové podlahy, akční cena podlah, Brno

Mimořádná akce na laminátové podlahy, akční cena podlah, Brno

Laminátové podlahy nyní za mimořádně akční cenu zakoupíte od specializované firmy, PODLAHY Liška, s.r.o., působící v Brně. Kvalitní podlahy za skvělou cenu!

IDEÁLNÍ PODLAHY
Dřevěné dýhové podlahy, odolné lamely, rekonstrukce podlahových krytin, akce Brno

Dřevěné dýhové podlahy, odolné lamely, rekonstrukce podlahových krytin, ...

Rekonstrukce podlah, dřevěné dýhové podlahy, odolné lamely, montáže podlahové krytiny, opravy a rekosntrukce podlah jedině od firmy IDEÁLNÍ PODLAHY, Brno.

IDEÁLNÍ PODLAHY
Prodej, montáž - bytové podlahy, podlahové krytiny | Brno

Prodej, montáž - bytové podlahy, podlahové krytiny | Brno

Hledáte dodavatele podlahových krytin v Brně a okolí? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma IDEÁLNÍ PODLAHY, má sídlo v Brně a jsme zaměřeni na prodej a montáž podlahových krytin. Dodáváme všechny bytové podlahy do prodejen, kanceláří, bytů, na úřady, do tělocvičen. Na výběr máte výrobky ...

IDEÁLNÍ PODLAHY
Akce Livyn

Akce Livyn

Dovolte, abychom Vás informovali o podzimní akci LIŠTA ZDARMA LIVYN. Tato promo akce platí pro řadu vinylových podlah LIVYN BALANCE CLICK, LIVYN AMBIENT CLICK a LIVYN BALANCE CLICK PLUS, LIVYN AMBIENT CLICK PLUS. Při každé objednávce podlahy LIVYN BALANCE CLICK, LIVYN AMBIENT CLICK a LIVYN ...

IDEÁLNÍ PODLAHY
PAR-KY PRO Dub Bronze Oak – AKČNÍ CENA 531,- Kč/m2 vč. 21% DPH

PAR-KY PRO Dub Bronze Oak – AKČNÍ CENA 531,- Kč/m2 vč. 21% DPH

Dýhovaná podlaha v akci! Vysoce odolná lamela s dřevěnou dýhou do bytových a lehce namáhaných komerčních prostor se zámkovým spojem Uniclic. Formát 7,2x190x1203 mm. Množství v balení: 2,514 m2. PAR-KY PRO Dub Bronze Oak – AKČNÍ CENA 531,- Kč/m2 vč. 21% DPH.

IDEÁLNÍ PODLAHY
Prodej, renovace - sportovní  podlahy, palubky

Prodej, renovace - sportovní podlahy, palubky

Firma IDEÁLNÍ PODLAHY z Brna, má pro Vás nabídku sportovních podlah a palubek. Dodáváme nové a renovujeme staré dřevěné podlahy. Pokud přemýšlíte o opravě podlahy ve Vaší tělocvičně, obraťte se na nás. Naši odborníci Vám rádi poradí. Vyhotovíme kvalitní povrch, se kterým budete spokojeni. Pomocí ...

IDEÁLNÍ PODLAHY
Akce Meister LC50

Akce Meister LC50

Akce na laminátové podlahy Meister kolekce LC50. cena: 309,- Kč/m2 Soklová lišta 1,- Kč/bm Podložka XPS Starlon 2mm 1,-Kč/m2 Ceny bez DPH

IDEÁLNÍ PODLAHY
AKCE PVC SOLIDTEX

AKCE PVC SOLIDTEX

Akční cena 295, -Kč na PVC GERFLOR SOLIDTEX

IDEÁLNÍ PODLAHY
AKCE Vinylová podlaha

AKCE Vinylová podlaha

Akční cena na vinylové dílce GERFLOR SENSO DRY 255,-Kč/m2 bez DPH

IDEÁLNÍ PODLAHY