Microsite byla topována dne:10.10.2016
ID microsite: 35579, počet zhlédnutí:  120
Zadavatelem microsite je firma

SIMAF CZ s.r.o.

Spojovací materiál do plechu, trhací nýty, výroba, prodej Brno

Výroba, prodej, dodávka spojovacího materiálu do plechu, plastu, dřeva. Trhací nýty, nýtovací hadice a další nabízí firma SIMAF CZ s.r.o., sídlící v Brně.

Výroba, prodej spojovacího materiálu Brnotrhací nýty Brno

Jestliže hledáte firmu vyrábějící a dodávající spojovacího materiál, pak nás neváhejte kontaktovat.
Rádi Vám poradíme s výběrem. Naši společnost SIMAF CZ s.r.o., najdete v Brně, a naší specializací je výroba a prodej spojovacího materiálu do plechu, plastu i dřeva a trhací nýty.
Jsme dodavatelé spojovacího materiálu určeného pro automobilový průmysl, dále zákazníkům vyrábějící přístroje pro domácnost, kancelářskou techniku, informační technologie, zpracovatele plechu, lisovny plastů a další.

Trhací nýty můžete zakoupit standardní, uzavřené a širokorozsahové z oceli, nerezu a hliníku, dále nýty banánové, rýhové a OR-LOCK z oceli, hliníku, SFI nýty z oceli a nerezu. Hlava trhacích nýtů je standardní, zapuštěná, velká. Neváhejte a obraťte se na nás.

Více informací najdete na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Šrouby do plastu, spojovací materiál, prodej, dodavatel Brno

Šrouby do plastu, spojovací materiál, prodej, dodavatel Brno

Speciální šrouby do plastu s vysokou pevností spoje, dodavatel montážních systémů a spojovacího materiálu zakoupíte od kvalitního výrobce SIMAF CZ s.r.o., z Brna.

SIMAF CZ s.r.o.
Nýtovací a lisovací matice, spojovací materiál do plechu, distribuce, prodej Brno

Nýtovací a lisovací matice, spojovací materiál do plechu, distribuce, ...

Spojovací materiál do plechu, nýtovací a lisovací hadice, dodávka montážních systémů, distribuci a prodej nabízí firma SIMAF CZ s.r.o., z Brna.

SIMAF CZ s.r.o.
Matice v kleci

Matice v kleci

Dodáváme matice v kleci. Umožňují rychlou a operativní montáž do předem připravených otvorů. V nabídce jsou i matice s úpravou pro vodivé spojení.

SIMAF CZ s.r.o.
Navařovací šrouby Brno

Navařovací šrouby Brno

Společnost SIMAF se 40 letou tradicí ve vývoji a dodávání spojovacích prvků má v současnosti výhodnější nabídku na navařovací (přivařovací) šrouby DIN 32500.

SIMAF CZ s.r.o.