Microsite byla topována dne:10.10.2016
ID microsite: 35579, počet zhlédnutí:  114
Zadavatelem microsite je firma

SIMAF CZ s.r.o.

Spojovací materiál do plechu, trhací nýty, výroba, prodej Brno

Výroba, prodej, dodávka spojovacího materiálu do plechu, plastu, dřeva. Trhací nýty, nýtovací hadice a další nabízí firma SIMAF CZ s.r.o., sídlící v Brně.

Výroba, prodej spojovacího materiálu Brnotrhací nýty Brno

Jestliže hledáte firmu vyrábějící a dodávající spojovacího materiál, pak nás neváhejte kontaktovat.
Rádi Vám poradíme s výběrem. Naši společnost SIMAF CZ s.r.o., najdete v Brně, a naší specializací je výroba a prodej spojovacího materiálu do plechu, plastu i dřeva a trhací nýty.
Jsme dodavatelé spojovacího materiálu určeného pro automobilový průmysl, dále zákazníkům vyrábějící přístroje pro domácnost, kancelářskou techniku, informační technologie, zpracovatele plechu, lisovny plastů a další.

Trhací nýty můžete zakoupit standardní, uzavřené a širokorozsahové z oceli, nerezu a hliníku, dále nýty banánové, rýhové a OR-LOCK z oceli, hliníku, SFI nýty z oceli a nerezu. Hlava trhacích nýtů je standardní, zapuštěná, velká. Neváhejte a obraťte se na nás.

Více informací najdete na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Nýtovací a lisovací matice, spojovací materiál do plechu, distribuce, prodej Brno

Nýtovací a lisovací matice, spojovací materiál do plechu, distribuce, ...

Spojovací materiál do plechu, nýtovací a lisovací hadice, dodávka montážních systémů, distribuci a prodej nabízí firma SIMAF CZ s.r.o., z Brna.

SIMAF CZ s.r.o.
Šrouby do plastu, spojovací materiál, prodej, dodavatel Brno

Šrouby do plastu, spojovací materiál, prodej, dodavatel Brno

Speciální šrouby do plastu s vysokou pevností spoje, dodavatel montážních systémů a spojovacího materiálu zakoupíte od kvalitního výrobce SIMAF CZ s.r.o., z Brna.

SIMAF CZ s.r.o.
Matice v kleci

Matice v kleci

Dodáváme matice v kleci. Umožňují rychlou a operativní montáž do předem připravených otvorů. V nabídce jsou i matice s úpravou pro vodivé spojení.

SIMAF CZ s.r.o.
Navařovací šrouby Brno

Navařovací šrouby Brno

Společnost SIMAF se 40 letou tradicí ve vývoji a dodávání spojovacích prvků má v současnosti výhodnější nabídku na navařovací (přivařovací) šrouby DIN 32500.

SIMAF CZ s.r.o.