Microsite byla topována dne:27.05.2016
ID microsite: 35446, počet zhlédnutí:  145

Demolice - demoliční a trhací práce

Na demolice, bourání budov a staveb je specialistou společnost Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací se sídlem v Prostějově - zajistíme vám všechny demoliční a trhací práce !

Skanska představuje přední švédskou firmu (nejenom) v oblasti stavebnictví. Jsme stabilní stavební a developerská skupina. Zaměřujeme se na stavebnictví včetně demoličních a trhacích prací, vývoj a prodej vlastních bytových a komerčních projektů, správu majetku a související služby.

V rámci stavebnictví provádíme:

- Pozemní stavebnictví
- Silniční stavebnictví
- Železniční stavebnictví

Zejména silniční stavebnictví je naší doménou. Umíme postavit kvalitní silnice, dálnice, rychlostní nebo městské komunikace. Jenže ne vždy terén umožňuje bezproblémovou stavbu pozemní komunikace. Nás ale nic nezastaví. Provádíme totiž také demolice a trhací práce. Skála, kopec nebo jakákoliv jiná překážka je pro firmu Skanska výzvou. Hloubíme i tunely a umožňujeme nainstalovat podzemní inženýrské sítě.

Demolicím a trhacím pracím se ale nevěnujeme jen v rámci silničního stavebnictví. Provádíme demolice průmyslových objektů, ale také komínů. To vše pod odborným dohledem našich techniků. Minimalizujeme tak riziko škody. K demolicím a trhacím pracím používáme kvalitní techniku, včetně přídavných nástrojů a demoličních nástavců. V rámci demolicí a trhacích prací pro vás máme připravenou tuto nabídku služeb:

- Mechanické bourání
- Strojní bourání
- Destrukce betonových, železobetonových a ocelových kontrukcí
- Demolice výškových objektů
- Trhací práce při demolicích, v lomech
- Vrtné práce v lomech
- Drcení kameniva a mnoho dalších

Přírodě ale neškodíme, součástí naší firmy jsou i programy rekultivace krajiny, v nichž se zaměřujeme na odstraňování nejzávažnějších poškození přírody.

demoliční prácedemolicetrhací prácestrojní bourání

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Průmyslové demoliční a trhací práce - demolice komínů

Průmyslové demoliční a trhací práce - demolice komínů

Potřebujete demolici průmyslového objektu nebo jen komína? Demolice a bourací práce vám odborně provede společnost Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací se sídlem v Prostějově.

Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací
Zlepšování zemin - stabilizace ušetří a zefektivní práci

Zlepšování zemin - stabilizace ušetří a zefektivní práci

Pokud se chystáte stavět a vaše zemina nesplňuje patřičné požadavky, tak je zde pro vás společnost Skanska a.s., která vám zajistí efektivní řešení v podobě stabilizace zemin.

Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací
Stavební a developerské služby jak mají být – profesionální, kvalitní a precizní

Stavební a developerské služby jak mají být – profesionální, kvalitní a ...

Hledáte společnost, která provádí profesionální, kvalitní a precizní stavební i developerské služby? Kontaktujte firmu Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací se sídlem v Prostějově.

Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací
Zlepšování zemin ROAD MIX,  zpevnění zemin, hydroosev Prostějov

Zlepšování zemin ROAD MIX, zpevnění zemin, hydroosev Prostějov

Skanska a.s., Morava, Středisko speciálních prací nabízí: - zlepšování zemin - pro úpravu nevhodných zemin využíváme technologii ROAD MIX - zpevnění a stabilizaci zemin - hydroosev - geodrény.

Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací
Drcení kameniva, trhací práce Prostějov

Drcení kameniva, trhací práce Prostějov

Skanska a.s., Morava, Středisko speciálních prací nabízí: - trhací práce při demolicích - trhací práce v lomech - vrtné práce v lomech - demolice - drcení kameniva - montáž silničních svodidel - zlepšování zemin - roadmix - hydroosev - geodrény.

Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací