Nové i zánovní vozy BMW - dovoz, prodej, České BudějoviceNové i zánovní vozy BMW - dovoz, prodej, České Budějovice


Společnost Autoimport Mach CZ se zaměřuje na prodej nových i zánovních vozů značky BMW a dalších luxusních a sportovních automobilů. Za svou více než desetiletou praxi máme již zástupy spokojených klientů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Chcete-li špičkový vůz se zárukou kvality, jsou vozy BMW tou správnou volbou. Pokud se vám nové automobily BMW zdají příliš drahé, sáhněte po možnosti dovozu jakéhokoliv zánovního modelu BMW na zakázku. Nadiktujte si podmínky a my vám zajistíme dovoz BMW, které je bude zcela splňovat.

Vozy BMW dovážíme ve všech typových řadách, včetně té nejvýkonnější řady M. Kromě aut značky BMW prodáváme také luxusní vozy Mercedes-Benz, Audi, Porsche či Ferrari. Necháte-li si od nás dovézt zánovní automobil, máte 100% jistotu legálního původu tohoto vozu (CEBIA). U zánovních vozidel však zaručujeme nejen bezpečnou minulost, ale také bezvadný stav a šestiměsíční záruku. V případě nových vozů BMW vám pak nabízíme dvouletou garanční záruku přímo od výrobce.

Společnost Autoimport Mach CZ nabízí svým klientům tyto služby:

- prodej nových vozů BMW
- prodej zánovních aut BMW
- dovoz luxusních aut BMW
- dovoz sportovních vozidel BMW
- prodej motocyklů BMW
- dovoz vozů na zakázku
- prodej originálních náhradních dílů

Je čas na výměnu vašeho vozu? Chtějte do své garáže to nejlepší. Pořiďte si BMW nebo některý jiný luxusní či sportovní vůz. BMW není jen pro bohaté. Díky našemu prodeji i zánovních vozů BMW si mohou tato auta dovolit takřka všichni. Naši prodejnu Autoimport Mach CZ najdete v Českých Budějovicích.