Microsite byla topována dne:30.05.2016
ID microsite: 35285, počet zhlédnutí:  628
Zadavatelem microsite je firma

Jiří Jelínek

Ojeté i nové čtyřkolky pro opravdový zážitek z jízdy - prodej, servis, bazar

Oblíbili jste si teď tolik módní terénní čtyřkolky a chcete si koupit nový stroj, nebo vám stačí ojetý? Proto je tu pro vás Jiří Jelínek. Zajišťuje prodej, servis, bazar a poradenství čtyřkolek.

Prodáváme tyto čtyřkolky:
- Gladiator
- Dinli
- SMC
- Journeyman
- profesionální pracovní
- lehké užitkové
- sportovní
- dětské
- nákladní
- a také limitované edice čtyřkolek

Nabízené čtyřkolky se liší cenou, technickým vybavením, designem, spotřebou a mnoha dalšími parametry. Vyberte si právě tu vaši! Pokud si nechcete kupovat novou čtyřkolku, ale nejprve byste raději investovali již používané, podívejte se na nabídku našeho bazaru, kde jsme pro vás připravili nejrůznější stroje.

Kromě toho nabízíme i širokou škálu motoristického vybavení a oblečení. Prodáváme bundy, trička, závodní dresy, motorkářské kalhoty, chrániče, rukavice, helmy a mnoho dalších oděvů a příslušenství. Na nabídku se můžete podívat do našeho e-shopu a zboží si můžete objednat z pohodlí vašeho domu.

Zajišťujeme i servis pro terénní čtyřkolky a sněžné skútry. Jsme si vědomi, že každý stroj je jiný, a proto potřebuje individuální přístup. Proto se každému věnujeme s maximálním nasazením a péčí. Přijeďte se svým skútrem nebo čtyřkolkou k nám, nebo my přijedeme za vámi.

prodej čtyřkolkybazar čtyřkolkyservis čtyřkolkysportovní čtyřkolkylehké užitkové čtyřkolkylimitované edice čtyřkolek

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Spolehlivé, rychlé a obratné sportovní čtyřkolky nejen pro závodění - prodej, servis

Spolehlivé, rychlé a obratné sportovní čtyřkolky nejen pro závodění - ...

Sportovní čtyřkolky by měly být rychlé, spolehlivé a obratné. S výběrem vhodné čtyřkolky vám pomůže Jiří Jelínek v Jeseníku, který se zaměřuje na jejich prodej a také zajistí kompletní servis.

Jiří Jelínek
Čtyřkolky pro volný čas, práci i závodění - prodej, eshop

Čtyřkolky pro volný čas, práci i závodění - prodej, eshop

Čtyřkolky a sněžné skútry různých druhů a značek seženete v obchodě Jiří Jelínek. Ve městě Jeseník ale i na eshopu vám nabízíme kvalitní čtyřkolky pro různé použití i všechny potřebné doplňky k nim.

Jiří Jelínek
Profesionální pracovní, sportovní, dětské čtyřkolky Jeseník – prodej, eshop

Profesionální pracovní, sportovní, dětské čtyřkolky Jeseník – prodej, ...

Pokud vás baví jízda na čtyřkolce a zvažujete její pořízení, ať už jen pro zábavu, na vyjížďky, závody nebo jako společníka pro práci, tak si jistě tu nejlepší čtyřkolku vyberete ve firmě Jiří Jelínek, který se zaměřuje nejen na prodej, ale také na servis čtyřkolek včetně odtahové ...

Jiří Jelínek
Sněžné skútry Jeseník - prodej pracovních, sportovních sněžných skútrů

Sněžné skútry Jeseník - prodej pracovních, sportovních sněžných skútrů

Chcete-li si pořídit sněžný skútr a užít si parádní jízdu i tam, kde se nedostane automobil, tak si jistě vyberete v našem e-shopu, který nabízí široký sortiment turistických, pracovních i sportovních sněžných skútrů. Firma Jiří Jelínek z Jeseníku se zabývá prodejem a také servisem sněžných ...

Jiří Jelínek
Půjčovna silničních skútrů 125cm3 Jeseník

Půjčovna silničních skútrů 125cm3 Jeseník

Jiří Jelínek provozuje v Jeseníku půjčovnu silničních skútrů 125cm3. Nádherná krajina Jeseníků vyzývá k návštěvě spousty zajímavých míst. Užijete si spoustu zábavy jízdou na skútru na vaší dovolené. Jiří Jelínek vám půjčí krátkodobě i dlouhodobě i s přilbou na 1-3 dny silniční skútr 125cm3, ...

Jiří Jelínek
Profesionální užitková čtyřkolka, dětské čtyřkolky Jeseník

Profesionální užitková čtyřkolka, dětské čtyřkolky Jeseník

Společnost Jiří Jelínek se zabývá prodejem a opravami terénních čtyřkolek. Zajišťuje prodej, servis, půjčovnu a poradenství profesionálních užitkových i dětských čtyřkolek. Prodej, servis: - profesionální užitková čtyřkolka Journeyman - Čtyřkolka JOURNEYMAN GLADIATOR UTV 830 EFI V-Twin - ...

Jiří Jelínek
Prodej, servis čtyřkolky Jeseník

Prodej, servis čtyřkolky Jeseník

Sháníte profesionální užitkové čtyřkolky? Společnost Jiří Jelínek se zabývá prodejem i servisem čtyřkolek. Navštivte prodejnu v Jeseníku nebo e-shop. Prodej, servis: - čtyřkolky Gladiator - čtyřkolky Dinli - tyřkolky SMC - dětské čtyřkolky - čtyřkolky Journeyman - čtyřkolky Jumbo.

Jiří Jelínek
Motocykly a skútry
Bazary a second hand, E-shop, Maloobchod, Půjčovna, Opravy a servis