Zadavatelem microsite je firma iMi Partner, a.s.


Reklamní předměty, Brno, Praha, OstravaReklamní předměty, Brno, Praha, Ostrava


Jak zaujmout zákazníky neotřelým způsobem? Odpověď zná brněnská firma iMi Partner, která se zabývá výrobou reklamních předmětů. Potiskneme cokoliv prakticky na všechno. Že nevěříte? Pak čtěte dál.

iMi Partner je stabilní česká firma s dlouholetou historií. Reklamní předměty vyrábíme už 21 let a máme bohaté zkušenosti. I díky širokým znalostem trhu jsme firma s globálními ambicemi. Naše reklamní předměty vyvážíme do 28 zemí světa na 5 kontinentech. Přidáme i další čísla, která charakterizují společnost iMi Partner:

25 000 - tolik položek reklamních předmětů máme ve svém výrobním portfoliu
58 000 - tolik jednobarevných potisků dokážeme vyrobit za pouhý den
3 400 - tolik metrů čtverečních zabírá plocha našich tiskáren, skladů a kanceláří

Jelikož máme rozsáhlé sklady, vámi vybrané zboží je téměř okamžitě připraveno k expedici. Vše ale začíná online objednávkou. Z pohodlí vašeho domova zadáte materiál, na který se má tisknout, obrázek nebo logo a počet kusů. Vše ostatní pak obstaráme my. Tiskneme na všechny materiály:

- keramika
- textil
- sklo
- kov
- plasty
- kůže
- dřevo
- guma

K potisku využíváme nejrůznější metody, od ražby, přes gravírování laserem až po sublimaci. Výsledkem je pak prvotřídní kvalita vámi zadaných reklamních předmětů, které vznikly sloučením poctivé práce našich zaměstnanců za použití špičkových technologií. Za kvalitu reklamních předmětů ručíme - uplatňujeme systém dvoustupňové kontroly kvality a využíváme sofistikovanou logistiku. Díky tomu jsou zákazníci s reklamními předměty společnosti iMi Partner nadmíru spokojeni. Počet reklamací stabilně držíme pod 0, 5%!

Naši práci jste už zřejmě viděli. Reklamní předměty společnosti iMi Partner využívají i naši velcí klienti jako Rexona, ČEZ, Danone, Knorr a mnoho dalších. Připojte se k nim i vy a poznejte, že kvalitní reklamní předměty potěší a přimějí vaše zákazníky k další spolupráci.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kancelářské a psací potřeby s potiskem

Kancelářské a psací potřeby s potiskem

Reklamní předměty patří k prezentaci většiny úspěšných firem. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s jejich výběrem. K oblíbeným a praktickým reklamním předmětům patří kancelářské a psací potřeby s potiskem loga, kterých nabízíme široké ...
>
>