Zadavatelem microsite je firma iMi Partner, a.s.


Reklamní trička s potiskem BrnoNechcete potěšit své zaměstnance nebo známé praktickým dárkem? Reklamní tričko s potiskem nebo výšivkou, s logem Vaší firmy nebo jiným firemním motivem, je správná volba.
V našem katalogu si vyberete z široké nabídky textilních výrobků – trička, mikiny, svetry, bundy, košile aj., na které Vám umístíme potisk dle Vašeho výběru.
Při výrobě reklamních předmětů z textilu – potisk triček, používáme několik tiskařských technologií.
První z nich je sítotisk, který je vysoce kvalitní způsob prezentace motivu nebo loga na textil. Maximální velikost potisku je 450x350 mm a počet barev 6.
Druhá technologie výroby je výšivka – vyšití nápisů nebo loga do textilních materiálů na speciálním vyšívacím stroji. V tomto případě je třeba zhotovit předem vyšívací program a vzorek výšivky.
Jedna z nejmodernějších, současných technologií digitálního tisku pro potisk textilu je sublimace, která zaručuje konečný tisk ve výborné fotokvalitě. Podkladový materiál musí být světlé barvy, tisk motivu se zajišťuje přenosem vytištěného vzoru na textil působením tepla. Metoda není složitá na objem výroby, proto je cena již od jednoho kusu výrobku výhodná.
Předností tisku je, že potištěný předmět není třeba dále upravovat a je k dispozici ihned po realizaci. Výroba je výrazně rychlejší a levnější než složitá příprava sítotisku.

Tak už jste si vybrali? Naše firma iMi Partner, a.s. Brno zrealizuje každé Vaše efektivní přání. Pracujeme se zkušenými designéry, jejichž nápady Vás určitě nezklamou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kancelářské a psací potřeby s potiskem

Kancelářské a psací potřeby s potiskem

Reklamní předměty patří k prezentaci většiny úspěšných firem. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s jejich výběrem. K oblíbeným a praktickým reklamním předmětům patří kancelářské a psací potřeby s potiskem loga, kterých nabízíme široké ...
>
>