Microsite byla vložena dne:10.07.2014
ID microsite: 35121, počet zhlédnutí:  235
Zadavatelem microsite je firma

PLAMET s.r.o. Kódovací zámky výroba Klatovy

Bezpečnostní zámky, kódovací zámky, Strakonice, Klatovy

Už více než 20 let se staráme o vaši bezpečnost. Kdo jsme a co děláme? Jsme společnost Plamet a zabýváme se výrobou bezpečnostních kódovacích zámků. Naše zámky využijete například při jejich aplikaci na cestovní kufry. Dodáváme totiž zámky přímo firmám Rimowa a Samsonite, které se zabývají výrobou cestovních kufrů.

Naše bezpečnostní zámky ale využijete i při jiných příležitostech. Jsou třeba ideální k instalaci na popelnici či na skříňky s kódovacím mechanismem umístěných buď na soukromých či veřejných místech. Vyrábíme několik druhů bezpečnostních kódovacích zámků, ke kterým dodáváme také příslušenství, jako kryt na dřevo nebo na plech či zavírací plech rovný nebo zahnutý. Navštivte náš e-shop a vyberte si zámek přesně pro vaše potřeby.

A jak naše bezpečnostní zámky fungují? Najdete na nich 3 číselníky, s kterými můžete vytvořit mnoho číselných kombinací. Nastavte si svůj kód a nedejte zlodějům jedinou šanci. Myslíme na vše, takže máme i náhradní plán v případě zapomenutí hesla. K odemčení zámku slouží klíček, díky kterému si můžete nastavit novou kódovou variaci. Klíček dodáváme ale pouze k vybraným typům bezpečnostních zámků. Některé jsou tak nedobytné, že při zapomenutí hesla už zůstane zámek navždy uzavřený.

Společnost Plamet má v oblasti výroby bezpečnostních zámků bohaté zkušenosti. Jsme držiteli mnoha výrobních certifikátů. Sídlem naší firmy jsou Horažďovice, které najdete v blízkosti Strakonic.

Bezpečnostní zámky, kódovací zámky, Strakonice, KlatovyBezpečnostní zámky, kódovací zámky, Strakonice, KlatovyBezpečnostní zámky, kódovací zámky, Strakonice, KlatovyBezpečnostní zámky, kódovací zámky, Strakonice, KlatovyBezpečnostní zámky, kódovací zámky, Strakonice, KlatovyBezpečnostní zámky, kódovací zámky, Strakonice, Klatovy

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kodované zámky

Kodované zámky

Vyrábíme kódové zámky pro skříňky a kufry, speciální zámky na popelnice, (lze objednat již osazené na plastových popelnicích), díly pro autoprůmysl. Nabízíme dekorativní úpravu povrchu laserem nebo tampónovým tiskem a sítotiskem.

PLAMET s.r.o. Kódovací zámky výroba Klatovy
Výroba galanterního kování okr. Klatovy.

Výroba galanterního kování okr. Klatovy.

Výroba: -zámky na koženou galanterii -zámky a kování -popelnicové kodovací zámky na skříňky -zámky, držátka na školní aktovky, kufry, zavazadla, tašky -ovládací tlačítka pro dveřní systémy prostředků hromadné dopravy -kabely, kontakty, konektory a propojky -zámky kódovací na plechové ...

PLAMET s.r.o. Kódovací zámky výroba Klatovy
Kódové zámky do skříní a kufrů Velké Hydčice

Kódové zámky do skříní a kufrů Velké Hydčice

Vyrábíme různé typy zámků a držátek na kufry, zámky na popelnice, zámky na skříňky s kódovacím mechanismem, kolečka a zámky na kufry. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

PLAMET s.r.o. Kódovací zámky výroba Klatovy