Kouzla a magie, kouzelník, České BudějoviceKouzelník Martin Čejka se zabývá kouzly již od svého dětství. Od 15 let pak nejrůznější kouzla a triky předvádí na různých společenských a zábavních akcích, včetně těch pro děti. I přes své mládí má za sebou již stovky kouzelnických vystoupení různých zaměření.

Velkým plusem kouzelnických vystoupení kouzelníka Martina Čejky je, že se během každé akce snaží ukázat co nejvíce kouzel - žádného zbytečného slovního protahování se u něj tedy nedočkáte. Vždy se snaží volit takové triky a kouzla, které jsou mnohdy skutečně neuvěřitelné - i pokud jste tedy rodilý pragmatik, budete překvapeni.

Kouzelník Martin Čejka se zaměřuje na:

- jevištní vystoupení
- dětská představení
- magie u stolu
- kouzla na přání

U prvního typu kouzlení, jevištních vystoupení, nemusí být ale pravidlem předvádění kouzel přímo na pódiu. Diváci sledují kouzla zepředu a kouzelnický program doprovází moderní hudba. Více než 20 kouzel na sebe navazují a praxí vyzkoušené triky jsou skutečně efektní. Diváci se také v některých částech přímo do kouzel a triků zapojují.
Jevištní vystoupení kouzelníka je jako stvořené pro nejrůznější:
- plesy
- oslavy
- slavnosti

Dalším typem jsou kouzelnická představení pro děti. I zde se opět děti do kouzel aktivně zapojují a samy čarují, případně pomáhají kouzelníkovi třeba s vykouzlením živých hrdliček a podobně. Dětská představení s kouzelníkem jsou vhodná pro:
- školy
- školky
- maškarní plesy
- dětské oslavy

Další možností je pak moderní pojetí kouzel a magie prováděné přímo mezi hosty. Kouzelník prochází v průběhu večera či dané akce přímo mezi jejími účastníky a za přísné kontroly přihlížejících provádí kouzla a triky. Čtení myšlenek, peníze, oheň, ale třeba také ohýbání železa. To jsou iluze, které kouzelník Martin Čejka předvede, a vy se nebudete stačit divit. Tato kouzla se hodí pro firemní akce nebo akce pro klienty.

Kouzelník Martin Čejka pro vás připraví celou řadu kouzel na přání. Neváhejte jej tedy s vašimi přáními z oblasti kouzel kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách. Jen namátkou vybíráme speciality, jako například:

- přenesení člověka na jakékoli místo
- zmizení nevěsty
- objevení narozeninového dortu
- a mnoho dalších kozel a triků

Kouzelník Martin Čejka byl oceněn také na řadě mezinárodních soutěží (první místa a ceny Grand Prix), přičemž většina těchto ocenění náležela nejtěžší kategorii manipulace. Tento mladý kouzelník neustále sleduje světové novinky z oblasti kouzel. Jeho snahou je také změnit typický český pohled na kouzelníka - na rozdíl od něj se totiž nesnaží prezentovat se jako kouzelník ve fraku a cylindru, ale má svůj osobitý styl.

Až tedy budete plánovat dětskou párty nebo zpestření večírku pro své známé, pamatujte: Ve světě kouzel je věše možné!Zadavatelem microsite je firma Martin Čejka Kouzelník České BudějoviceSouvisející microsite
Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty
Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty

Projděte si galaktickou stezku s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty v naší Mléčné dráze - Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové


Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX  Brno
Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX Brno

Firemní akce a večírky, Dětský den. Zábavný program to je pronájem autodráhy SCX Brno. Zajistíme pronájem autodráhy včetně autíček, digitálně vyhodnocované výsledkya kompletní obsluhu autodráhy.


Zajištění LED diodových reflektorů pro Váš večírek či firemní akci Praha - včetně profesionální obsluhy
Zajištění LED diodových reflektorů pro Váš večírek či firemní akci Praha - včetně profesionální obsluhy

Pořádáte večírek či firemní akci? Profesionální osvětlení pomocí LED diodových reflektorů včetně obsluhy pro Vás zajistí společnost SAN SERVIS s.r.o. z Prahy.


Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové
Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Naše Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové vás všechny zve na přednášky, pozorování slunce, pozorování planet, pozorování večerní oblohy a další doprovodný programy.


Vybavení pro scénu a zajištění pódia Praha – na míru pořádané akce
Vybavení pro scénu a zajištění pódia Praha – na míru pořádané akce

Pořádáte konferenci, večírek či předávání prestižních cen? Pak jistě oceníte nabídku společnosti SAN SERVIS s.r.o. z Prahy, která nabízí vybavení pro scénu a zajištění pódia podle Vašich požadavků.