Microsite byla vložena dne:01.07.2014
ID microsite: 34960, počet zhlédnutí:  89
Zadavatelem microsite je firma

Martin Čejka Kouzelník České Budějovice

Kouzla a magie, kouzelník, České Budějovice

Kouzelník Martin Čejka se zabývá kouzly již od svého dětství. Od 15 let pak nejrůznější kouzla a triky předvádí na různých společenských a zábavních akcích, včetně těch pro děti. I přes své mládí má za sebou již stovky kouzelnických vystoupení různých zaměření.

Velkým plusem kouzelnických vystoupení kouzelníka Martina Čejky je, že se během každé akce snaží ukázat co nejvíce kouzel - žádného zbytečného slovního protahování se u něj tedy nedočkáte. Vždy se snaží volit takové triky a kouzla, které jsou mnohdy skutečně neuvěřitelné - i pokud jste tedy rodilý pragmatik, budete překvapeni.

Kouzelník Martin Čejka se zaměřuje na:

- jevištní vystoupení
- dětská představení
- magie u stolu
- kouzla na přání

U prvního typu kouzlení, jevištních vystoupení, nemusí být ale pravidlem předvádění kouzel přímo na pódiu. Diváci sledují kouzla zepředu a kouzelnický program doprovází moderní hudba. Více než 20 kouzel na sebe navazují a praxí vyzkoušené triky jsou skutečně efektní. Diváci se také v některých částech přímo do kouzel a triků zapojují.
Jevištní vystoupení kouzelníka je jako stvořené pro nejrůznější:
- plesy
- oslavy
- slavnosti

Dalším typem jsou kouzelnická představení pro děti. I zde se opět děti do kouzel aktivně zapojují a samy čarují, případně pomáhají kouzelníkovi třeba s vykouzlením živých hrdliček a podobně. Dětská představení s kouzelníkem jsou vhodná pro:
- školy
- školky
- maškarní plesy
- dětské oslavy

Další možností je pak moderní pojetí kouzel a magie prováděné přímo mezi hosty. Kouzelník prochází v průběhu večera či dané akce přímo mezi jejími účastníky a za přísné kontroly přihlížejících provádí kouzla a triky. Čtení myšlenek, peníze, oheň, ale třeba také ohýbání železa. To jsou iluze, které kouzelník Martin Čejka předvede, a vy se nebudete stačit divit. Tato kouzla se hodí pro firemní akce nebo akce pro klienty.

Kouzelník Martin Čejka pro vás připraví celou řadu kouzel na přání. Neváhejte jej tedy s vašimi přáními z oblasti kouzel kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách. Jen namátkou vybíráme speciality, jako například:

- přenesení člověka na jakékoli místo
- zmizení nevěsty
- objevení narozeninového dortu
- a mnoho dalších kozel a triků

Kouzelník Martin Čejka byl oceněn také na řadě mezinárodních soutěží (první místa a ceny Grand Prix), přičemž většina těchto ocenění náležela nejtěžší kategorii manipulace. Tento mladý kouzelník neustále sleduje světové novinky z oblasti kouzel. Jeho snahou je také změnit typický český pohled na kouzelníka - na rozdíl od něj se totiž nesnaží prezentovat se jako kouzelník ve fraku a cylindru, ale má svůj osobitý styl.

Až tedy budete plánovat dětskou párty nebo zpestření večírku pro své známé, pamatujte: Ve světě kouzel je věše možné!

Kouzla a magie, kouzelník, České BudějoviceKouzla a magie, kouzelník, České BudějoviceKouzla a magie, kouzelník, České BudějoviceKouzla a magie, kouzelník, České BudějoviceKouzla a magie, kouzelník, České BudějoviceKouzla a magie, kouzelník, České Budějovice

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kouzelnická magie u stolu České Budějovice

Kouzelnická magie u stolu České Budějovice

Kouzelnická magie, která se odehrává u stolu, přímo mezi sedícími hosty. Nejsou zapotřebí jeviště ani pódia. Odlehčíte tak formální klientské či firemní akce. Kouzelník Martin baví hosty nejmodernějšími kouzly po dobu celého večera. Prochází se mezi hosty, aby jim neuniklo žádné kouzlo. ...

Martin Čejka Kouzelník České Budějovice
Kouzla na přání České Budějovice

Kouzla na přání České Budějovice

Kouzelník Martin Čejka Vám ukáže, že v zemi kouzel je vše možné. Chcete nechat zmizet nevěstu nebo naopak někoho objevit? A ještě mnohem víc... Vytvoří kouzla dle Vašich přání, vykouzlí dárky pro oslavence nebo Vás nechá odcestovat na opačný kout světa. Délka programu závisí pouze na ...

Martin Čejka Kouzelník České Budějovice
Kouzelník pro děti a firemní akce České Budějovice

Kouzelník pro děti a firemní akce České Budějovice

Kouzelník a iluzionista Martin Čejka nabízí kouzla pro děti a firemní akce. Pokud se chcete ponořit do světa kouzel a iluzí, neváhejte mě kontaktovat. Připravím pro Vaší akci nezapomenulté kouzelnické vystoupení, a Vaše ratolesti budou mít nevšední zážitek. Při dětských vystoupeních je ...

Martin Čejka Kouzelník České Budějovice
Kouzelník,  Jižní Čechy, Česká republika.

Kouzelník, Jižní Čechy, Česká republika.

Moderní kouzelnická vystoupení na všechny druhy akcí. Kouzlení se živými zvířaty, mizení člověka, levitace a jiné iluze dle přání. Kouzla pro děti i dospělé. Celá Česká republika.

Martin Čejka Kouzelník České Budějovice