Microsite byla topována dne:02.05.2016
ID microsite: 34947, počet zhlédnutí:  75
Zadavatelem microsite je firma

MANEL, spol. s r.o.

Investiční elektrotechnika - projekty silnoproudu, slaboproudu

Firma Manel, spol. s.r.o. ze Šumperka podniká v oblasti investiční elektrotechniky. Provádíme veškeré elektroinstalace, projekty silnoproudu a slaboproudu. To však není všechno, umíme toho mnohem víc.

Společnost Manel funguje na trhu už více než 20 let. Máme spokojené zákazníky z celé České republiky, ale také ze zahraničí. Působíme například v Rusku, Sýrii, Polsku, Holandsku a na Slovensku. Jsme držiteli mnoha náročných certifikátů. A co od nás tedy můžete v oblasti investiční elektrotechniky očekávat? Zpracováváme projekty silnoproudu, slaboproudu nebo řízených soustav. Při zpracovávání projektů bereme v úvahu platné české a evropské normy a používáme potenciálové značení, které umožňuje snadné opravy a dohledání spojů. Dokumentaci vám po dohodě dodáme i vypálenou na disku CD ve standardním formátu (pdf, gip, apod.).

Dále se zabýváme výrobou a montáží těchto rozváděčů:
- nízkonapěťové rozváděče
- kompenzační rozváděče
- rozváděče pro automatickou regulaci a řízení
- bytové rozváděče

Výrobu jednotlivých rozváděčů podřizujeme přání zákazníka. Dodáváme je proto v různých provedeních podle: stupně krytí, napěťové soustavy nebo technologických nároků. Naše rozváděče jsou tak otevřené, částečně kryté, skříňové nebo atypické. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si některé naše zrealizované zakázky.

Provádíme také revize elektronických zařízení. Investiční elektrotechniku navrhujeme a realizujeme v těchto případech:
- domovní a bytové elektroinstalace
- průmyslové elektroinstalace
- elektroinstalace v budovách občanské vybavenosti, jako hotely, banky, apod.

Elektrotechnika ŠumperkInvestiční elektrotechnika ŠumperkVýroba rozváděčů ŠumperkMontáž rozváděčů ŠumperkInvestiční elektrotechnika

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Elektromontáže - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

Elektromontáže - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

Bez elektroinstalací se neobejde žádný objekt. Ve firmě MANEL, spol. s.r.o. ze Šumperka provádí elektromontáže všech druhů. Zabýváme se elektroinstalacemi v domovní, bytové i průmyslové sféře.

MANEL, spol. s r.o.
Investiční elektrotechnika, výroba rozváděčů, projektování elektrického zařízení

Investiční elektrotechnika, výroba rozváděčů, projektování elektrického ...

Komplexní činnost v oblasti investiční elektrotechniky provádí firma MANEL, spol. s r.o. ze Šumperka. Zajistíme projektování elektrického zařízení i výrobu a montáž rozváděčů všech druhů.

MANEL, spol. s r.o.
Levné ubytování v Chatě Hubert - Jeseníky i Orlické hory na dosah

Levné ubytování v Chatě Hubert - Jeseníky i Orlické hory na dosah

Pokud se chystáte na hory a chcete zažít příjemnou dovolenou, pak je tu pro Vás levné ubytování v Chatě Hubert, kde budete mít Jeseníky i Orlické hory na dosah.

MANEL, spol. s r.o.
Revize, montáže elektrických zařízení Šumperk

Revize, montáže elektrických zařízení Šumperk

MANEL, spol. s r.o. provádí revize elektrických zařízení dle platných evropských a českých norem. Nabízí revize a montáže elektrických zařízení: - revize elektrických zařízení - revize elektrických zařízení dle platných evropských a českých norem - montáže elektrických rozvodů a ...

MANEL, spol. s r.o.
Komplexní stavební činnost, rekonstrukce bytových jader Šumperk

Komplexní stavební činnost, rekonstrukce bytových jader Šumperk

Firma MANEL, spol. s r.o. se zabývá komplexní činností převážně v oblasti investiční elektrotechniky, MaR, ASŘTP – projekce, výroba, opravy, montáže, prodej elektrotechnických zařízení, rozvody elektrické energie technologických celků průmyslových technologií. Dále také nabízí: - komplexní ...

MANEL, spol. s r.o.
Investiční elektrotechnika, řízení technologií

Investiční elektrotechnika, řízení technologií

MANEL, spol. s r.o. provádí: - komplexní činnost v oblasti investiční elektrotechniky, MaR, ASŘTP - projekce, výroba, opravy, montáže, prodej elektrotechnických zařízení rozvody elektrické energie technologických celků průmyslových technologií a i v budovách občanské vybavenosti - banky, ...

MANEL, spol. s r.o.