Microsite byla vložena dne:02.07.2014
ID microsite: 34921, počet zhlédnutí:  45
Zadavatelem microsite je firma

Safety Car Liberec, s.r.o.

Autoservis, autolakovna Liberec

Lidé z Liberce a jeho okolí ví, kdo se jim nejlépe postará o auto - Safety Car Liberec! V našem sídle poskytujeme veškeré služby spojené s automobily, a proto fungujeme jako autoservis, autolakovna, autoklempírna a další. Jsme smluvními partnery předních českých pojišťoven.

Poskytujeme komplexní služby spojené s opravami a úpravami automobilů veškerých značek. Portfolio našich služeb je tak široké a mimo jiné nabízíme:

- kompletní opravy aut včetně běžného servisu
- klempířské a karosářské práce
- lakování automobilů špičkovou technologií GLASURIT
- bezpečnostní značení skel - pískování
- geometrie na laserovém zařízení

Jsme tu pro vás také v případě, že se stanete účastníky dopravní nehody. Zajistíme odtah havarovaného vozu a místo nehody zabezpečíme. Z vašeho havarovaného vozu uděláme během krátké doby opět plně funkční vozidlo, na kterém nebude jediné škrábnutí. Při opravách používáme vlastní náhradní díly, pneumatiky, plechové i Al disky. Provádíme také kompletní výměnu autoskel. Čeká vás STK? My vás na ni připravíme! Nabízíme špičkový servis té nejvyšší kvality, vynikající svou rychlostí a přijatelnými cenami.

Safety Car Liberec funguje také jako smluvní opravna předních českých pojišťoven. Fungujeme také jako prostředník mezi vámi motoristy a pojišťovnami. Vám tak odpadá spousta starostí a papírování, o které se postaráme my. Navíc opravu vozidla neplatíte vy, budeme ji vymáhat přímo od vaší pojišťovny!

Pro špičkový servis, kvalitní služby, rychlost provedených prací, ochotný personál a komplexní služby navštivte autoservis Safety Car Liberec. Vaše auto vám bude vděčné.

Autoservis, autolakovna LiberecAutoservis, autolakovna LiberecAutoservis, autolakovna LiberecAutoservis, autolakovna LiberecAutoservis, autolakovna LiberecAutoservis, autolakovna Liberec

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Autoservis, autolakovna, autoklempírna - Safety Car Liberec, s.r.o.

Autoservis, autolakovna, autoklempírna - Safety Car Liberec, s.r.o.

Nejlepší a nejdostupnější služby za bezva ceny - Autoservis, autolakovna, autoklempírna - Safety Car Liberec, s.r.o.

Safety Car Liberec, s.r.o.
Autoservis, který zajistí i pískování skla - Liberec

Autoservis, který zajistí i pískování skla - Liberec

V dnešní době je spousta lidí na svém autě doslova závislá a s tím se pojí i potřeba kvalitního autoservisu. Auta nás vozí do zaměstnání, na nákupy i na dovolené. I když si to možná ne všichni uvědomují, spoléháme se na svá vozidla denně. Abychom ale do auta mohli vložit důvěru a chtít po něm ...

Safety Car Liberec, s.r.o.
Autoservis Liberec autoklempírna Liberec autolakovna odtahová služba

Autoservis Liberec autoklempírna Liberec autolakovna odtahová služba

Naše firma Safety Car Liberec, s.r.o. nabízí dlouholeté zkušenosti v zajišťování služeb autoservisu, autoklempírny a autolakovny. - provádíme opravy a lakování automobilů - klempířské práce - karosářské práce - běžný servis - lakování - bezpečnostní značení skel - pískování - geometrie na ...

Safety Car Liberec, s.r.o.