Microsite byla topována dne:29.07.2017
ID microsite: 34852, počet zhlédnutí:  312
Zadavatelem microsite je firma

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha

Hemeroidy – hemoroidy, Praha, Brno

Existuje mnoho nemocí, které vám můžou znepříjemnit život. V ON CLINIC – ProctoClinic vám pomůžeme alespoň s jednou nepříjemnou nemocí – hemoroidy (nebo lidově hemeroidy).

V ON CLINIC – ProctoClinic totiž máme recept na účinnou léčbu.

Nejdůležitějším krokem je samozřejmě včasná diagnóza a hlavně léčba. Už při prvních příznacích nemoci byste měli navštívit lékaře. U hemeroidů mohou být prvními příznaky svědění, mokvání, ale také tlak v konečníku. Pokročilým příznakem je pak krev ve stolici. Pokud navštívíte ON CLINIC- ProctoClinic co nejdříve, můžete se vyhnout operaci.

Zkušení lékaři z ON CLINIC - ProctoClinic provedou vstupní prohlídku a rozhodnou o následné léčbě. Pokud přijdete s problémem dostatečně včas, zvolí lékaři nechirurgické metody - Barronova ligace a fotokoagulace infačerveným světlem. Při nich dochází k přerušení přívodu živin do hemoroidálního uzlu. To se projeví jeho odumřením a odpadnutím během několika dnů po zákroku. Kromě omezení jízdy na kole či provozování sportů, u kterých dochází ke zvyšování nitrobřišního tlaku, vás tento zákrok nijak nevyřadí z běžného života. Léčba je navíc minimálně bolestivá a během zákroku používáme gel pro lokální znecitlivění.

ON CLINIC – ProctoClinic je soukromé zdravotnické zařízení, které v České republice působí už od roku 1998. Náš tým tvoří zkušení lékaři – proktologové. Naše pobočky najdete v Brně a v Praze. K tomu, abyste nás navštívili, nepotřebujete doporučení od obvodního lékaře. Objednáme vás obvykle do 7 dnů. Hemoroidy pro nás nejsou problémem, ale nemocí, se kterou účinně bojujeme. Přesvědčte se o tom i vy.

Hemeroidy – hemoroidy, Praha, BrnoHemeroidy Praha, BrnoHemoroidy, Praha, BrnoHEMEROIDY LÉČBAHEMOROIDY LÉČBA Praha, Brno

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně

Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně

Trpíte nepříjemnou bolestí v oblasti konečníku? Netrapte se zbytečně a beze studu navštivte specialisty na léčbu fissur neboli análních prasklin či trhlin na klinice ON CLINIC, s.r.o. v Praze.

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha
Léčba hemoroidů, hemeroidy Praha - možnost návštěvy specialisty – proktologa bez doporučení obvodního lékaře

Léčba hemoroidů, hemeroidy Praha - možnost návštěvy specialisty – ...

Společnost ON CLINIC s.r.o., provádí léčbu hemoroidů neboli hemeroidů v Praze v nestátní zdravotnickém zařízení s bohatou mnoholetou zkušeností.

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha
Hemoroidy bez operace, bez zbytečné bolesti -  s moderní přístrojovým vybavením na On clinic

Hemoroidy bez operace, bez zbytečné bolesti - s moderní přístrojovým ...

Naše soukromá klinika se sídlem v Praze a v Brně se specializuje na odstraňování hemoroidů a fissur (trhlin) bez bolestivého operativního zákroku.

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha
Vstupní vyšetření na hemoroidy a fissury - sleva na vstupní vyšetření Praha Brno

Vstupní vyšetření na hemoroidy a fissury - sleva na vstupní vyšetření ...

Společnost ON CLINIC s.r.o. pro Vás připravila vánoční nabídku a to 25% slevy ze vstupního vyšetření! Tato akce platí do 27.12.2013. Pokud Vás hemoroidy trápí, přijďte na vyšetření a odstranění hemoroidů co nejdřív. Protože včas – znamená bez operace! Léčbu pacientů zajišťují odborní ...

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha