Piloty, pilotové zakládání staveb, PrahaChystáte se stavět, ale váš pozemek se nachází ve složitém geologickém terénu? Chcete si být jistí, že základy vašeho domu, budou položeny správně a dům vám bude sloužit po mnoho let? Pak váš problém spolehlivě vyřeší piloty a pilotové zakládání staveb od společnosti Čeněk a Ježek.

Pilotové zakládání je vhodné pro běžné rodinné domy i pro průmyslové budovy a vysoce namáhané konstrukce. Představuje snadnou materiálovou, časovou i cenovou úsporu. Piloty jsou tvořeny nosným dříkem, který přenáší zatížení z horní stavby do základové půdy. Vrtané piloty mají standardně délku do 23 metrů a tyto průměry:

- 620 mm
- 750 mm
- 900 mm
- 1000 mm
- 1200 mm
- výjimečně i 1500 mm piloty

Pro zakládání staveb jsou vhodné i mikropiloty. Co to přesně obnáší? Základní funkcí mikropilotů je přenos zatížení z konstrukce do hlubších vrstev stavby. Používají se při zakládání stavby ve stísněných a geologicky náročných podmínkách s také při podchytávání objektů.

Naše firma se kromě pilotového zakládání staveb zabývá i pažením stavebních jam, podchycením objektů, zakládáním extrémně namáhaných staveb a sanací sesuvů. Mezi naše klienty v minulosti patřili například obchodní dům IKEA, Nemocnice Beroun, supermarket Lidl nebo Kaufland.

Pokud si chcete být jistí, že vaše stavba bude stát na pevných základech, obraťte se na pražskou společnost Čeněk a Ježek. Navrhneme vám takové pilotové zakládání, které bude pro vaši stavbu nejlepší.Zadavatelem microsite je firma ČENĚK A JEŽEK s.r.o.Související microsite
Betonáž základové desky rodinného domu, realizace, výstavba hrubé stavby
Betonáž základové desky rodinného domu, realizace, výstavba hrubé stavby

Stavební firma KAPPI CZ, s.r.o. se sídlem v Ostravě provádí betonáž základové desky rodinného domu a realizuje výstavbu hrubé stavby. Díky nám bude Váš dům stát na kvalitních základech.


Realizace základové desky a hrubé stavby rodinného domu i průmyslového objektu
Realizace základové desky a hrubé stavby rodinného domu i průmyslového objektu

Betonáž základové desky a výstavbu hrubé stavby rodinného domu i průmyslového objektu Vám zrealizuje ostravská firma KAPPI CZ, s.r.o., dbající na profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci.


Vrtání studní Hradec Pardubice Chrudim Náchod Trutnov Broumov
Vrtání studní Hradec Pardubice Chrudim Náchod Trutnov Broumov

Vrtání studní provádíme v Hradci Králové, Náchodě, Trutnově, Broumově, Pardubicích i v Chrudimi. Obecně vzato pokrýváme celý Královéhradecký a Pardubický kraj. Nejprve Vám zajistíme vyhledání vody. Uděláme průzkumné vrty. Studně vyvrtáme nebo vykopeme. Provedeme čerpací zkoušky. Nakonec v případě zájmu nainstalujeme čerpadlo. Disponujeme moderní technikou a dokážeme tak pokořit každý terén včetně špatně přístupného. Nemusíte se tak bát, že právě Vy nebo Vaše zahrada byste mohli zůstat bez vody. Ať potřebujete vrtanou studnu nebo studnu kopanou s radostí se na nás obraťte! Se vším Vám pomůžeme k Vaší spokojenosti.


Základová deska včetně přípojek pro realizaci rodinného domu
Základová deska včetně přípojek pro realizaci rodinného domu

Základovou desku včetně přípojek pro realizaci rodinného domu Vám zajistíme na klíč. Potřebujete stavět rodinný dům a chcete udělat základovou desku odborníky? My jsme ti praví. Umíme nejen stavět základové desky, ale celé domy na klíč a jiné stavby. Pomůžeme Vám od sehnání pozemku, přes získání hypotéky a po samotnou stavbu základové desky či celého domu. Vyřídíme vše komplexně a ochotně Vám poradíme. Obraťte se na nás!


Smaltované tabule, štítky pro reklamní, informační účely - uliční cedule, domovní čísla, označení budov, strojů
Smaltované tabule, štítky pro reklamní, informační účely - uliční cedule, domovní čísla, označení budov, strojů

Smaltovna Tupesy přijímá v lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský kraj objednávky na smaltované tabule, štítky pro reklamní a informační účely. Vyrobíme cedule, domovní čísla, označení budov, strojů.